Futbolo klubas "Eurostandartas" — įmonės kodas 303294453

Įmonės kodas
303294453
PVN nr.
303294453
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, Vingio g. 2A, LT-68311, 68311 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9312 — Sporto klubų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Mon Apr 21
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €
Grynasis pelnas (2024)
−10 € 78,7%
Grynojo pelno marža
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−50 tūkst.050 tūkst.100 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.140 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos21 54911 176155 64124 5571 521888502000
Visos pajamos21 54911 176155 64124 5571 521888502000
Pelnas prieš mokesčius19 9790121 1580000000
Nuostolis prieš mokesčius07 94306 33539 0138 0932 0413804710
Grynasis pelnas19 9790121 1580000000
Grynasis nuostolis07 94306 33539 0138 0932 0413804710
Ilgalaikis turtas0000000000
Trumpalaikis turtas20 98612 036133 617126 85987 84679 75377 71277 33277 28577 275
Visi įsipareigojimai004230000000
Nuosavas kapitalas20 98612 036133 194126 85987 84679 75377 71277 33277 28577 275

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Futbolo klubas "Eurostandartas" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 28 vietą tarp 42 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 10 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 77 275 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Futbolo klubas "Eurostandartas" apyvarta?

2024 m. Futbolo klubas "Eurostandartas" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Futbolo klubas "Eurostandartas" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 10 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima Futbolo klubas "Eurostandartas"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą