Marijampolės sinjorų sunkiosios atletikos sporto klubas "Suvalkijos ąžuolas" — įmonės kodas 193112012
- Įmonės kodas
- 193112012
- PVN nr.
- 193112012
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Sporto g. 1, LT-68230, 68230 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed May 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 19 334 | 23 939 | 22 924 | 3 109 | 2 289 | 1 335 | 1 590 | 30 125 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 19 334 | 23 939 | 22 924 | 3 109 | 2 289 | 1 335 | 1 590 | 30 125 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 689 | 0 | 0 | 1 343 | 0 | 545 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 23 | 485 | 0 | 333 | 0 | 227 | 215 | 2 522 | 320 |
| Grynasis pelnas | 689 | 0 | 0 | 1 343 | 0 | 545 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 23 | 485 | 0 | 333 | 0 | 227 | 215 | 2 522 | 320 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 1 858 | 1 062 | 666 | 596 | 409 | 221 | 40 | 3 | 321 | 290 |
| Trumpalaikis turtas | 4 869 | 5 931 | 5 227 | 6 797 | 6 998 | 8 567 | 8 503 | 9 449 | 5 767 | 5 869 |
| Visi įsipareigojimai | 231 | 560 | 54 | 81 | 1 232 | 46 | 147 | 159 | 188 | 9 |
| Nuosavas kapitalas | 4 639 | 4 616 | 4 130 | 5 473 | 5 140 | 5 685 | 5 458 | 5 243 | 2 721 | 2 402 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
Marijampolės sinjorų sunkiosios atletikos sporto klubas "Suvalkijos ąžuolas" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 28 vietą tarp 42 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 320 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 €, o nuosavas kapitalas — 2 402 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Marijampolės regbio klubas | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Marijampolės sporto klubų sąjunga "Žalgiris" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Marijampolės apskrities bokso federacija | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Marijampolės apskrities biliardo mėgėjų asociacija | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Marijampolės plaukimo, bėgimo ir triatlono meistrų klubas "Torpedos" | Marijampolė | 0 | −560 | — |
| Automobilių sporto klubas "Einso" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Marijampolės futbolo klubas "Rebaitas" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Bokso sporto klubas "Vulkanas" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Marijampolės sinjorų sunkiosios atletikos sporto klubas "Suvalkijos ąžuolas" apyvarta?
2024 m. Marijampolės sinjorų sunkiosios atletikos sporto klubas "Suvalkijos ąžuolas" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Marijampolės sinjorų sunkiosios atletikos sporto klubas "Suvalkijos ąžuolas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 320 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Marijampolės sinjorų sunkiosios atletikos sporto klubas "Suvalkijos ąžuolas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Marijampolės sinjorų sunkiosios atletikos sporto klubas "Suvalkijos ąžuolas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą