Elektrėnų sveikuolių klubas — įmonės kodas 181369725
- Įmonės kodas
- 181369725
- PVN nr.
- 181369725
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnai
- Miestas
- Elektrėnai
- Adresas
- Elektrėnai, Taikos g. 9-2, LT-26105, 26105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Apr 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 220 | 164 | 330 | 249 | 132 | 1 239 | 695 | 5 791 |
| Visos pajamos | 220 | 164 | 330 | 249 | 132 | 1 239 | 695 | 5 791 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 172 | 159 | 116 | 0 | 184 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 273 | 0 | 631 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 172 | 159 | 116 | 0 | 184 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 273 | 0 | 631 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Trumpalaikis turtas | 1 004 | 1 327 | 1 499 | 1 658 | 1 774 | 1 501 | 1 685 | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 054 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Elektrėnų sveikuolių klubas 2024 m. nurodė 5 791 € apyvartą, tai yra 733,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 10 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė metus baigė patyrusi 631 € grynąjį nuostolį.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Baikerių klubas "KLAJOKLIAI" | Elektrėnai | 4 350 | −3 523 | — |
| Elektrėnų savivaldybės ūkininkų sąjunga | Elektrėnai | 2 052 | 1 357 | — |
| ELEKTRĖNŲ DIABETO KLUBAS | Elektrėnai | 1 337 | 0 | — |
| Elektrėnų sportinių šokių klubas "Reveransas" | Elektrėnai | 44 924 | 0 | — |
| Solo Lyga, asociacija | Kaunas | 5 786 | 8 | — |
| VILNIAUS MEDŽIOTOJŲ KLUBAS "LIUDGARDAS" | Vilnius | 5 773 | 1 474 | — |
| VILNIAUS MEDŽIOTOJŲ BŪRELIS "VIDUGIRIS" | Vilnius | 5 810 | −2 185 | — |
| VILNIAUS MEDŽIOTOJŲ KLUBAS "ŽEIMENA" | Vilnius | 5 815 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnai) pagal apyvartą 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnai) 2023 m.
- 24. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnai) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Elektrėnų sveikuolių klubas apyvarta?
2024 m. Elektrėnų sveikuolių klubas nurodė 5 791 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Elektrėnų sveikuolių klubas dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 631 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Elektrėnų sveikuolių klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Elektrėnai.
Norite išsamios įmonės analizės Elektrėnų sveikuolių klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą