Elektrėnų savivaldybės ūkininkų sąjunga — įmonės kodas 300634840

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
300634840
PVN nr.
300634840
Regionas / savivaldybė
Elektrėnai
Miestas
Elektrėnai
Adresas
Elektrėnai, Elektrinės g. 8, LT-26108, 26108 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Wed Jan 17
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
2 052 € 117,8%
Grynasis pelnas (2024)
1 357 € 603,1%
Grynojo pelno marža
66,1%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2016–2024, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−50005001 tūkst.2 tūkst.201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−50005001 tūkst.2 tūkst.201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos8710016438401839422 052
Visos pajamos8710016438401839422 052
Pelnas prieš mokesčius240016438401831931 357
Nuostolis prieš mokesčius03401880052000
Grynasis pelnas240016438401831931 357
Grynasis nuostolis03401880052000
Ilgalaikis turtas000000000
Trumpalaikis turtas8713902105148432981833911 733
Visi įsipareigojimai003983504593500150
Nuosavas kapitalas00−188164384−521833761 733

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
66,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
78,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Elektrėnų savivaldybės ūkininkų sąjunga 2024 m. nurodė 2 052 € apyvartą, tai yra 117,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 10 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė uždirbo 1 357 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 66,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 1 733 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
ELEKTRĖNŲ DIABETO KLUBASElektrėnai1 3370
Elektrėnų pagyvenusios moters veiklos centras "PURIENA"Elektrėnai4600
Baikerių klubas "KLAJOKLIAI"Elektrėnai4 350−3 523
Elektrėnų sveikuolių klubasElektrėnai5 791−631
Elektrėnų sportinių šokių klubas "Reveransas"Elektrėnai44 9240
Kauno Satjos Sai Babos organizacijaKaunas2 0550
Sidabravo kaimo bendruomenėSidabravas2 040−435
Kelmės rajono medžiotojų būrelis "Aras"Dvarčiaus k.2 0670

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Elektrėnų savivaldybės ūkininkų sąjunga apyvarta?

2024 m. Elektrėnų savivaldybės ūkininkų sąjunga nurodė 2 052 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Elektrėnų savivaldybės ūkininkų sąjunga dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 357 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 66,1%.

Kokia veikla užsiima Elektrėnų savivaldybės ūkininkų sąjunga?

Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Elektrėnai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą