Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenės santalka — įmonės kodas 187935176
- Įmonės kodas
- 187935176
- PVN nr.
- 187935176
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Užtiltės k.
- Adresas
- Zarasų r. sav., Dusetų sen., Užtiltės k., Melioratorių g. 3-1, LT-32303, 32303 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Nov 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 730 | 11 562 | 6 196 | 19 121 | 11 779 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 278 | 2 741 |
| Grynasis pelnas | 5 730 | 11 562 | 6 196 | 19 121 | 11 779 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 278 | 2 741 |
| Ilgalaikis turtas | 5 073 | 0 | 0 | 3 334 | 2 992 | 2 650 | 2 308 |
| Trumpalaikis turtas | 322 | 1 940 | 2 136 | 10 712 | 4 275 | 6 300 | 6 242 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 831 | 8 489 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenės santalka 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 32 vietą tarp 38 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 2 741 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 8 489 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Bendruomenė "Gurnapolis" | Ragaukos vs. 1 | 0 | −900 | — |
| Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupė | Štadvilių k. | 0 | 0 | — |
| Asociacija "7 lakes" | Sabalunkų k. | 0 | 0 | — |
| Aukštaitijos menininkų susivienijimas | Antažiegės k. 10 | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Dusetų jaunimas" | Dikmonių k. 5 | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Aqua est vita" | Luodkų k. 1 | 0 | 0 | — |
| Zarasų moterų politikių bendruomenė | Smėlynės k. 6A | 0 | 0 | — |
| Guntulių kaimo bendruomenė | Guntulių k. 1 | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 82. vieta — Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenės santalka apyvarta?
2024 m. Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenės santalka nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenės santalka dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 741 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenės santalka?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Užtiltės k., Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenės santalka?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą