Composites LT — įmonės kodas 302821340
- Įmonės kodas
- 302821340
- PVN nr.
- 302821340
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Vilniaus m. sav.
- Adresas
- Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Jul 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 228 | 1 965 | 1 981 | 2 588 | 1 911 | 1 533 | 1 621 | 1 870 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 5 228 | 1 965 | 1 981 | 2 588 | 1 911 | 1 533 | 1 621 | 1 870 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 981 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 599 | 4 442 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 981 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 599 | 4 442 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 7 000 | 10 078 | 12 602 | 13 685 | 13 685 | — | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 112 | 156 | 149 | 142 | 205 | 373 | 223 | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 901 | 13 459 | 13 453 | 8 841 | 4 992 | 2 610 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Composites LT 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 10 vietą tarp 15 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė uždirbo 2 981 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Europos "Zurkhandi" asociacija | Grigiškių m. | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Vingiečiai" | Vilniaus m. sav. | 0 | 0 | — |
| VšĮ "Pagalbos ratas" | Grigiškių m. | 0 | 0 | — |
| LIETUVOS BALDŲ KLASTERIS | Vilniaus m. sav. | 0 | 0 | — |
| Dėdeliškių kaimo bendruomenė "Pušynas" | Grigiškių m. | 0 | 0 | — |
| Tėvų ir vaikų gynybos sąjunga | Vilniaus m. sav. | 0 | 0 | — |
| Savininkų ir vartotojų gynybos sąjunga | Vilniaus m. sav. | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga "Lietuvos Kolumbo Riterių Taryba" | Vilniaus m. sav. | 54 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus m. sav.) 2024 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus m. sav.) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus m. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Composites LT apyvarta?
2024 m. Composites LT nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Composites LT dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 981 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi Composites LT?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Composites LT?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Composites LT?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą