Asociacija "Žemaitijos motociklistų klubas" — įmonės kodas 303282038
- Įmonės kodas
- 303282038
- PVN nr.
- 303282038
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Plinkšių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Šerkšnėnų sen., Plinkšių k., Mokyklos g. 5, LT-89356, 89356 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Apr 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 251 | 3 778 | 2 951 | 35 | 6 459 | 530 | 3 847 | 1 457 | 8 932 | 2 000 | 2 753 |
| Visos pajamos | 5 251 | 3 778 | 2 951 | 35 | 6 459 | 530 | 3 847 | 1 457 | 8 932 | 2 000 | 2 753 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 457 | 7 482 | 0 | 2 406 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 974 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 457 | 7 482 | 0 | 2 406 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 974 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
| Trumpalaikis turtas | 1 787 | 2 807 | 1 137 | 1 944 | 754 | 530 | 3 846 | 199 | 7 681 | 1 242 | 4 647 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 268 | 4 267 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 199 | 13 681 | 2 974 | 5 380 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2025).
Trumpai
Asociacija "Žemaitijos motociklistų klubas" 2025 m. nurodė 2 753 € apyvartą, tai yra 37,7% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 19 vietą tarp 39 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 2 406 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 87,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 267 €, o nuosavas kapitalas — 5 380 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Gyvolių kaimo bendruomenė | Gyvolių k. | 1 964 | 0 | — |
| VO Rubikų bendruomenė | Rubikų k. | 1 901 | 0 | — |
| Reivyčių "Ašvos" bendruomenė | Reivyčių k. | 1 617 | 71 | — |
| Mažeikių rajono Skuodiškių kaimo bendruomenė | Skuodiškių k. | 1 543 | 269 | — |
| Mažeikių rajono kaimo bendruomenių sąjunga | Šerkšnėnų k. | 1 163 | 0 | — |
| Renavo kaimo bendruomenė | Vadagių k. | 3 014 | 0 | — |
| Pievėnų bendruomenės asociacija | Pievėnų k. | 3 036 | 0 | — |
| Kurmaičių kaimo bendruomenė | Kurmaičių k. | 3 053 | −324 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2023 m.
- 24. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Asociacija "Žemaitijos motociklistų klubas" apyvarta?
2025 m. Asociacija "Žemaitijos motociklistų klubas" nurodė 2 753 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Asociacija "Žemaitijos motociklistų klubas" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 2 406 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 87,4%.
Kokia veikla užsiima Asociacija "Žemaitijos motociklistų klubas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Plinkšių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Asociacija "Žemaitijos motociklistų klubas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą