Asociacija "Renginių linija" — įmonės kodas 302422804

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
302422804
PVN nr.
302422804
Regionas / savivaldybė
Šiauliai
Miestas
Šiauliai
Adresas
Šiauliai, V. Bielskio g. 82, LT-76133, 76133 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9020 — Scenos menų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Wed Jul 29
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 233 € 38,7%
Grynasis pelnas (2024)
1 140 € 595,1%
Grynojo pelno marža
92,5%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−15 tūkst.−10 tūkst.−5 tūkst.02015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−30 tūkst.−20 tūkst.−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos21 8228 98428 51617 83438 60618 2494 5017452 0101 233
Visos pajamos21 8228 98428 51617 83438 60618 2494 5017452 0101 233
Pelnas prieš mokesčius00002 0302 498001641 140
Nuostolis prieš mokesčius14 4846 7661 39711 204001 8505 68000
Grynasis pelnas00002 0302 498001641 140
Grynasis nuostolis14 4846 7661 39711 204001 8505 68000
Ilgalaikis turtas17 01611 8818 5388 5533 5962 7462 0401 33520
Trumpalaikis turtas1 0768521 3478288028591 05610000
Visi įsipareigojimai19 29420 70119 25029 95022 93819 64720 98825 00723 41022 268
Nuosavas kapitalas−1 202−7 968−9 365−20 569−18 540−16 042−17 892−23 572−23 408−22 268

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
92,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Asociacija "Renginių linija" 2024 m. nurodė 1 233 € apyvartą, tai yra 38,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 9 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 1 140 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 92,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 22 268 €, o nuosavas kapitalas — −22 268 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Klubas "Atsakingas Jaunimas"Šiauliai12 584128
VšĮ "Diagrama"Šiauliai18 289−3 425
Muzikinė grupė "Kitava"Šiauliai18 3282 384
Raseinių Magdės klubasRaseiniai1 300370
Viešoji įstaiga "ŽALIA VARNA"Vilnius1 309781
VšĮ "Ansamblis Amabile"Vilnius1 144−43
Folkloro ansamblis "Kupolė"Kaunas1 124−334
Asociacija Etnoklubas ŽvangucisAlytus1 360596

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Asociacija "Renginių linija" apyvarta?

2024 m. Asociacija "Renginių linija" nurodė 1 233 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Asociacija "Renginių linija" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 140 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 92,5%.

Kokia veikla užsiima Asociacija "Renginių linija"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Šiauliai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą