Muzikinė grupė "Kitava" — įmonės kodas 300693365
- Įmonės kodas
- 300693365
- PVN nr.
- 300693365
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Ramunių g. 20, LT-78125, 78125 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Apr 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 876 | 0 | 1 926 | 8 815 | 3 065 | 3 031 | 12 845 | 14 599 | 29 305 | 18 328 |
| Visos pajamos | 876 | 0 | 1 926 | 8 815 | 3 065 | 3 031 | 12 845 | 14 599 | 29 305 | 18 328 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 170 | 0 | 128 | 25 | 0 | 14 804 | 2 384 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 973 | 0 | 818 | 0 | 2 684 | 0 | 0 | 607 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 144 | 0 | 128 | 25 | 0 | 14 804 | 2 384 |
| Grynasis nuostolis | 3 973 | 0 | 818 | 0 | 2 684 | 0 | 0 | 607 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 2 590 | 2 071 | 1 953 | 1 510 | 739 | 770 | 487 | 200 | 15 346 | — |
| Trumpalaikis turtas | 2 712 | 222 | 1 233 | 2 033 | 135 | 314 | 749 | 1 091 | 1 420 | — |
| Visi įsipareigojimai | −28 | −28 | 1 683 | 1 896 | 1 911 | 1 888 | 1 872 | 1 854 | 1 864 | 1 867 |
| Nuosavas kapitalas | 5 330 | 2 321 | 1 503 | 1 647 | −1 037 | −909 | −884 | −1 491 | 13 313 | 15 697 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
Muzikinė grupė "Kitava" 2024 m. nurodė 18 328 € apyvartą, tai yra 37,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 9 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 2 384 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 13,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 867 €, o nuosavas kapitalas — 15 697 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Diagrama" | Šiauliai | 18 289 | −3 425 | — |
| Klubas "Atsakingas Jaunimas" | Šiauliai | 12 584 | 128 | — |
| Viešoji įstaiga ŠV. KRISTOFORO KAMERINIO ORKESTRO KLUBAS | Vilnius | 17 983 | −2 805 | 1 |
| MB Visi pikseliai | Druskininkai | 18 739 | 3 841 | — |
| VšĮ "Duodeco Productions" | Vilnius | 17 853 | −2 299 | — |
| VšĮ ARTYN teatras | Vilnius | 17 698 | −1 385 | — |
| MB "Joy events" | Galgių k. | 17 580 | 8 728 | — |
| Viešoji įstaiga "PABRADĖS ORKESTRAS" | Pabradė | 19 504 | 348 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 64. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 43. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
- 50. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Muzikinė grupė "Kitava" apyvarta?
2024 m. Muzikinė grupė "Kitava" nurodė 18 328 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Muzikinė grupė "Kitava" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 384 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 13,0%.
Kokia veikla užsiima Muzikinė grupė "Kitava"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės Muzikinė grupė "Kitava"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą