Asociacija "Kavarsko bendruomenės namai" — įmonės kodas 304416561
- Įmonės kodas
- 304416561
- PVN nr.
- 304416561
- Regionas / savivaldybė
- Anykščių r. sav.
- Miestas
- Kavarskas
- Adresas
- Anykščių r. sav., Kavarskas, Šaltinio g. 11, LT-29260, 29260 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8559 — Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Oct 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 2 000 | 390 | 19 483 | 11 243 | 10 621 | 1 733 | 2 030 |
| Visos pajamos | 0 | 2 000 | 390 | 19 483 | 11 243 | 10 621 | 1 733 | 2 030 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 014 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 014 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 921 NACE 8559 įmonių (2024).
Trumpai
Asociacija "Kavarsko bendruomenės namai" 2024 m. nurodė 2 030 € apyvartą, tai yra 17,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 8 „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ veiklos srities įmonių Anykščių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "EST MI" | Vaitkūnų k. | 94 610 | 13 339 | 1 |
| MB Sėkmės instrumentai | Aknysčių k. 1 | 94 809 | 25 889 | — |
| VšĮ Baltijos imunoprofilaktikos akademija | Vilnius | 2 020 | 0 | 1 |
| MB Gyvenimo inžinierė | Vilnius | 2 000 | −794 | — |
| Plungės rajono buvusių tremtinių nevyriausybinė organizacija "Paliesti tremties" | Plungė | 2 000 | −880 | — |
| VšĮ "Išmanus sportas" | Prienai | 2 000 | −207 | 1 |
| VšĮ Mažeikių "Versli karta" | Mažeikiai | 2 000 | 1 940 | 1 |
| VšĮ "Šilko klubas" | Palanga | 2 000 | 2 000 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — TOP 14 įmonių švietimas veiklos srityje (Anykščių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — TOP 12 įmonių švietimas veiklos srityje (Anykščių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Asociacija "Kavarsko bendruomenės namai" apyvarta?
2024 m. Asociacija "Kavarsko bendruomenės namai" nurodė 2 030 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Asociacija "Kavarsko bendruomenės namai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Asociacija "Kavarsko bendruomenės namai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ (EVRK 8559), įsikūrusi Kavarskas, Anykščių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Asociacija "Kavarsko bendruomenės namai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą