VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA" — įmonės kodas 306072949

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
306072949
PVN nr.
306072949
Regionas / savivaldybė
Šiauliai
Miestas
Šiauliai
Adresas
Šiauliai, Bijotės g. 23, LT-76156, 76156 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
8569 — Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Sun May 01
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
2 715 € 98,5%
Grynasis pelnas (2024)
955 € 84,8%
Grynojo pelno marža
35,2%
Darbuotojai
5 25,0%

Apyvartos raida

2022–2024, EUR

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.202220232024

Pajamos ir rezultatas

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

012345202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis202220232024
Grynosios pardavimo pajamos31 284178 9162 715
Visos pajamos31 284178 9162 715
Pelnas prieš mokesčius9246 269955
Nuostolis prieš mokesčius000
Grynasis pelnas9246 269955
Grynasis nuostolis000
Vidutinis darbuotojų skaičius345
Ilgalaikis turtas07 982
Trumpalaikis turtas4 49421 592
Visi įsipareigojimai9019 03612 405
Nuosavas kapitalas3 593200200

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 241 NACE 8569 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
35,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
543 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
41,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
477,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA" 2024 m. nurodė 2 715 € apyvartą, tai yra 98,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 7 „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 955 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 35,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 25,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 12 405 €, o nuosavas kapitalas — 200 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB Panacea pulseŠiauliai9 870917
Viešoji įstaiga Neformaliojo švietimo debatų centrasŠiauliai15 30002
Ugdymo navigatoriai, VšĮŠiauliai19 18602
Asociacija "Bacio modeliai"Šiauliai27 1134 0961
Mokymų industrijos, MBŠiauliai54 45318 015
MB "Avicelis"Vilnius2 7002 4151
VšĮ "Sprendimų ratas"Kazlų Rūda2 755431
MB GajukaiRastinėnų k.2 670−1 919

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA" apyvarta?

2024 m. VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA" nurodė 2 715 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 955 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 35,2%.

Kiek darbuotojų turi VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8569), įsikūrusi Šiauliai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą