VšĮ "Saulės rytas" — įmonės kodas 302727108
- Įmonės kodas
- 302727108
- PVN nr.
- 302727108
- Regionas / savivaldybė
- Telšiai
- Miestas
- Telšiai
- Adresas
- Telšiai, Sedos g. 5-12, LT-87112, 87112 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7430 — Vertimo raštu ir žodžiu veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Feb 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 956 | 8 169 | 8 993 | 17 882 | 9 456 | 1 851 | 5 094 | 15 465 | 8 734 | 13 485 |
| Visos pajamos | 6 956 | 8 169 | 8 993 | 17 882 | 9 456 | 1 851 | 5 094 | 15 465 | 8 734 | 13 485 |
| Pelnas prieš mokesčius | 824 | 10 | 4 249 | 1 665 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 750 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 585 | 5 093 | 1 482 | 820 | 599 | 0 |
| Grynasis pelnas | 824 | 10 | 4 249 | 1 665 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 750 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 585 | 5 093 | 1 482 | 820 | 599 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 422 | 1 600 | 6 111 | 8 887 | 6 079 | 1 519 | 99 | 78 | 18 | 30 |
| Visi įsipareigojimai | 1 367 | 1 759 | 2 021 | 3 132 | 1 909 | 2 442 | 2 503 | 3 303 | 3 841 | 3 103 |
| Nuosavas kapitalas | 55 | −159 | 4 090 | 5 755 | 4 170 | −923 | −2 404 | −3 225 | −3 823 | −3 073 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 160 NACE 7430 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Saulės rytas" 2024 m. nurodė 13 485 € apyvartą, tai yra 54,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Vertimo raštu ir žodžiu veikla“ veiklos srities įmonių Telšiai. Įmonė uždirbo 750 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 103 €, o nuosavas kapitalas — −3 073 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vertimo raštu ir žodžiu veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Ekoma" | Vilnius | 13 290 | −542 | 3 |
| UAB "Vilniaus moderavimo mokykla" | Vilnius | 13 150 | 6 850 | 1 |
| UAB "Erudicija" | Vilnius | 14 121 | −1 708 | 1 |
| MB "Kaufmann" | Vilnius | 14 270 | −19 811 | 1 |
| MB, R. Sipavičiaus vertimų biuras | Klaipėda | 14 383 | 3 769 | — |
| MB "Enlitė" | Kaunas | 14 455 | 9 765 | — |
| UAB "Translation Edge" | Vilnius | 12 453 | 14 | — |
| UAB "Andesta" | Vilnius | 12 380 | 402 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai vertimo raštu ir žodžiu veikla veiklos srityje 2024 m.
- 92. vieta — Pelningiausios įmonės vertimo raštu ir žodžiu veikla veiklos srityje 2024 m.
- 95. vieta — Didžiausi darbdaviai vertimo raštu ir žodžiu veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Saulės rytas" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Saulės rytas" nurodė 13 485 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Saulės rytas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 750 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 5,6%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "Saulės rytas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Saulės rytas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vertimo raštu ir žodžiu veikla“ (EVRK 7430), įsikūrusi Telšiai.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Saulės rytas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą