VšĮ Reabilitacinis sporto centras "Reasportas" — įmonės kodas 303293383
- Įmonės kodas
- 303293383
- PVN nr.
- 303293383
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus rajono savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus rajono savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus rajono savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Thu Apr 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 893 | 6 243 | 8 085 | 12 640 | 15 200 | 9 420 | 20 235 | 25 772 |
| Visos pajamos | 6 893 | 6 243 | 8 085 | 12 640 | 15 200 | 9 420 | 20 235 | 25 772 |
| Pelnas prieš mokesčius | 22 830 | 22 143 | 33 954 | 35 636 | 35 638 | 0 | 54 538 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 799 | 0 | 14 936 |
| Grynasis pelnas | 22 830 | 22 143 | 33 954 | 35 636 | 35 638 | 0 | 54 538 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 799 | 0 | 14 936 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 4 989 | 4 989 | 4 734 | 934 | 1 762 | 1 762 | 1 762 | 1 762 |
| Trumpalaikis turtas | 794 | 528 | 555 | 2 443 | 3 927 | 1 472 | 3 647 | 5 953 |
| Visi įsipareigojimai | 3 357 | 4 030 | 11 323 | 6 723 | 4 064 | 7 920 | 8 003 | 8 400 |
| Nuosavas kapitalas | −19 573 | −29 230 | −47 014 | −57 370 | −62 608 | −81 607 | −96 425 | −111 361 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ Reabilitacinis sporto centras "Reasportas" 2024 m. nurodė 25 772 € apyvartą, tai yra 27,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus rajono savivaldybės teritorija. Įmonė metus baigė patyrusi 14 936 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 400 €, o nuosavas kapitalas — −111 361 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Kintera" | Klaipėda | 25 740 | −34 849 | 4 |
| MB "Atstatėja" | Kaunas | 25 867 | 1 798 | 1 |
| MB "Dolor medicus" | Šiauliai | 25 935 | 2 114 | — |
| UAB Vip granitas | Luksnėnų k. | 25 355 | −11 911 | 1 |
| UAB "Vegbera" | Vilnius | 26 224 | −4 288 | 1 |
| Guostagalio paslaugų centras | Guostagalio k. | 26 260 | 0 | 3 |
| UAB "Maloni emocija" | Vilnius | 26 289 | 5 869 | 1 |
| UAB "Sveikas kūnas" | Panevėžys | 26 328 | 3 691 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 12. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 22. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ Reabilitacinis sporto centras "Reasportas" apyvarta?
2024 m. VšĮ Reabilitacinis sporto centras "Reasportas" nurodė 25 772 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ Reabilitacinis sporto centras "Reasportas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 14 936 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi VšĮ Reabilitacinis sporto centras "Reasportas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ Reabilitacinis sporto centras "Reasportas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Vilniaus rajono savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ Reabilitacinis sporto centras "Reasportas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą