VšĮ "Pokyčių vėjas" — įmonės kodas 305276087
- Įmonės kodas
- 305276087
- PVN nr.
- 305276087
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Maironio g. 9A-42, LT-82134, 82134 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Thu Oct 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 31 986 | 19 826 | 36 515 | 26 335 | 22 514 | 19 230 |
| Visos pajamos | 31 986 | 19 826 | 36 515 | 26 335 | 22 514 | 19 230 |
| Pelnas prieš mokesčius | 13 213 | 0 | 4 922 | 0 | 0 | 5 566 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 6 728 | 0 | 328 | 10 765 | 0 |
| Grynasis pelnas | 13 213 | 0 | 4 676 | 0 | 0 | 5 566 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 6 728 | 0 | 328 | 10 765 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 2 821 | 8 047 | 7 797 | 4 842 | 11 069 |
| Trumpalaikis turtas | 16 003 | 4 102 | 3 364 | 3 040 | 1 231 | 1 188 |
| Visi įsipareigojimai | 2 790 | 438 | 249 | 3 | 6 004 | 6 623 |
| Nuosavas kapitalas | 13 213 | 6 485 | 11 162 | 10 834 | 69 | 5 634 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Pokyčių vėjas" 2024 m. nurodė 19 230 € apyvartą, tai yra 14,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė uždirbo 5 566 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 28,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 623 €, o nuosavas kapitalas — 5 634 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Jaukus | Raudondvario k. | 19 205 | 1 174 | 1 |
| Sveikos nugaros akademija, UAB | Vilnius | 19 147 | −1 029 | 1 |
| VšĮ Kauno šuolių į vandenį klubas "Salto" | Kaunas | 19 352 | 0 | 1 |
| MB Druskų namai | Kaunas | 19 016 | 1 143 | 1 |
| UAB "Nefertiti imperija" | Kaunas | 19 009 | 24 070 | 2 |
| UAB "PiTaLu" | Ingavangio k. | 19 490 | −911 | 2 |
| MB "Tailanda" | Druskininkai | 18 917 | 237 | — |
| Viešoji įstaiga "TuMae" | Vilnius | 19 648 | 7 984 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) 2024 m.
- 20. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis mieste 2024 m.
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2024 m.
- 17. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 96. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Pokyčių vėjas" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Pokyčių vėjas" nurodė 19 230 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Pokyčių vėjas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 566 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 28,9%.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Pokyčių vėjas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Pokyčių vėjas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą