VšĮ Lietuvos sporto akademija — įmonės kodas 304280951
- Įmonės kodas
- 304280951
- PVN nr.
- 304280951
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškio r. sav.
- Miestas
- Šapalų k. 6
- Adresas
- Kupiškio r. sav., Šimonių sen., Šapalų k. 6, LT-40354, 40354 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8551 — Sportinis ir rekreacinis švietimas
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Sun Jun 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 10 190 | 78 556 | 155 541 | 47 682 | 65 210 | 62 617 | 25 962 | 29 123 | 1 821 |
| Visos pajamos | 10 190 | 78 556 | 155 541 | 47 682 | 65 210 | 62 617 | 25 962 | 29 123 | 1 821 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 087 | 0 | 21 912 | 0 | 18 203 | 5 500 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 5 125 | 0 | 11 944 | 0 | 0 | 17 987 | 19 382 | 7 706 |
| Grynasis pelnas | 3 087 | 0 | 20 065 | 0 | 18 203 | 5 500 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 5 125 | 0 | 11 944 | 0 | 0 | 17 987 | 19 382 | 7 706 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 4 | 3 | 2 | 2 | 4 | 6 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 10 125 | 25 194 | 28 487 | 32 906 | 55 507 | 19 315 | 14 120 |
| Trumpalaikis turtas | 4 082 | 5 252 | 20 135 | 3 360 | 8 824 | 6 387 | 15 062 | 1 991 | 5 263 |
| Visi įsipareigojimai | 995 | 7 289 | 12 165 | 20 556 | 11 110 | 7 592 | 56 855 | 26 974 | 32 757 |
| Nuosavas kapitalas | 3 087 | −2 037 | 18 028 | 7 998 | 26 201 | 31 701 | 13 714 | −5 668 | −13 374 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 209 NACE 8551 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ Lietuvos sporto akademija 2024 m. nurodė 1 821 € apyvartą, tai yra 93,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonių Kupiškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 7 706 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 66,7% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 32 757 €, o nuosavas kapitalas — −13 374 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Obuolio" bendruomenė | Anykščiai | 1 820 | 16 | — |
| VšĮ "Autosporto pavara" | Vilnius | 1 844 | 9 | — |
| MB "Kinis" | Pilsūdų k. | 1 796 | 401 | — |
| Asociacija Khl hc one team | Šiauliai | 1 768 | −6 | — |
| VšĮ Protėjas | Klaipėda | 1 899 | 0 | — |
| VšĮ Dviračių sporto klubas "Sietynas" | Vilnius | 1 950 | −15 | — |
| "Motyvacijos transformacija" MB | Vilnius | 1 970 | 1 889 | — |
| VšĮ "Ib Racing" | Utena | 1 975 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 48. vieta — Didžiausi darbdaviai sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2024 m.▼ 34 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 51 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2022 m.
- 34. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės švietimas veiklos srityje 2019 m.
- 58. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ Lietuvos sporto akademija apyvarta?
2024 m. VšĮ Lietuvos sporto akademija nurodė 1 821 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ Lietuvos sporto akademija dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 7 706 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi VšĮ Lietuvos sporto akademija?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ Lietuvos sporto akademija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ (EVRK 8551), įsikūrusi Šapalų k. 6, Kupiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ Lietuvos sporto akademija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą