VšĮ Knygų gūsis — įmonės kodas 304996139
- Įmonės kodas
- 304996139
- PVN nr.
- 304996139
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Patašinės k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Marijampolės sen., Patašinės k., Vyšnialaukio g. 19A, LT-69104, 69104 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5819 — Kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Jan 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 11 854 | 4 828 | 24 283 | 17 258 | 11 687 | 7 035 |
| Visos pajamos | 11 854 | 4 828 | 24 283 | 17 258 | 11 687 | 7 035 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 420 | 1 186 | 11 404 | 7 059 | 2 015 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 461 |
| Grynasis pelnas | 3 420 | 1 127 | 10 827 | 7 059 | 1 879 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 461 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 9 503 | 8 868 | 21 363 | — | 26 609 | 14 774 |
| Visi įsipareigojimai | 5 953 | 3 992 | 5 338 | 185 | 5 944 | 3 936 |
| Nuosavas kapitalas | 3 460 | 4 588 | 15 415 | 18 916 | 19 865 | 9 404 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 81 NACE 5819 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ Knygų gūsis 2024 m. nurodė 7 035 € apyvartą, tai yra 39,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 10 461 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 936 €, o nuosavas kapitalas — 9 404 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Linoleum design" | Vilnius | 6 888 | −3 834 | 1 |
| Viešoji įstaiga "Odontologijos studija" | Kaunas | 6 615 | −7 102 | 2 |
| VšĮ "K.ILO idea" | Marijampolė | 7 490 | 541 | 1 |
| Viešoji įstaiga "Sorre" | Vilnius | 6 519 | −3 070 | 1 |
| UAB "AION Group" | Vilnius | 6 485 | 1 968 | 1 |
| UAB "EVEREKA" | Kaunas | 6 282 | −1 404 | 2 |
| UAB "Verslo katalogai" | Kaunas | 5 806 | 741 | 1 |
| UAB "Mamaika" | Kaunas | 8 369 | −8 413 | — |
Įtraukta į reitingus
- 85. vieta — TOP 100 įmonių kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — TOP 100 įmonių kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — TOP 100 įmonių kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ Knygų gūsis apyvarta?
2024 m. VšĮ Knygų gūsis nurodė 7 035 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ Knygų gūsis dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 10 461 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima VšĮ Knygų gūsis?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą“ (EVRK 5819), įsikūrusi Patašinės k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ Knygų gūsis?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą