VšĮ "INCA LT" — įmonės kodas 302423781
- Įmonės kodas
- 302423781
- PVN nr.
- 302423781
- Regionas / savivaldybė
- Kauno rajono savivaldybės teritorija
- Miestas
- Kauno rajono savivaldybės teritorija
- Adresas
- Kauno rajono savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Mon Aug 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 549 | 3 735 | 2 124 | 21 308 | 25 887 | 811 | 33 928 | 21 234 | 800 | 7 574 |
| Visos pajamos | 1 549 | 3 735 | 2 124 | 21 308 | 25 887 | 811 | 33 928 | 21 234 | 800 | 7 574 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 408 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 258 | 1 802 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 42 | 366 | 0 | 0 | 122 | 2 136 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 408 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 258 | 1 802 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 42 | 366 | 0 | 0 | 122 | 2 136 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 114 | 1 062 | 1 011 | 285 | 492 | 172 | 238 | 479 | 86 | 411 |
| Visi įsipareigojimai | 657 | 132 | 40 | 16 | 15 | 0 | 325 | 2 703 | 2 052 | 575 |
| Nuosavas kapitalas | 35 | 443 | 401 | 35 | 35 | 35 | −87 | −2 224 | −1 966 | −164 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "INCA LT" 2024 m. nurodė 7 574 € apyvartą, tai yra 846,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Kauno rajono savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 1 802 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 23,8%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 575 €, o nuosavas kapitalas — −164 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Batniavos bendruomenė | Kauno rajono savivaldybės teritorija | 3 582 | −21 314 | — |
| Mažoji bendrija "Iį saundita" | Miežiškiai | 7 600 | 3 629 | — |
| Viešoji įstaiga STUDIJA "VILNIAUS ARSENALAS" | Vilnius | 7 546 | 783 | 2 |
| Viešoji įstaiga "STUDIJA "PO KAUKE" | Vilnius | 7 695 | 169 | — |
| VšĮ "Tilto namai" | Vilnius | 7 759 | 716 | — |
| VšĮ "Kita muzika" | Vilnius | 7 843 | 210 | — |
| Folkloro ansamblis "Labingis" | Vilnius | 7 849 | 4 312 | — |
| VšĮ "Lino lėlės" | Klaipėda | 7 851 | 721 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 12. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.
- 18. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "INCA LT" apyvarta?
2024 m. VšĮ "INCA LT" nurodė 7 574 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "INCA LT" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 802 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 23,8%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "INCA LT"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "INCA LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Kauno rajono savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "INCA LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą