Batniavos bendruomenė — įmonės kodas 304915137
- Įmonės kodas
- 304915137
- PVN nr.
- 304915137
- Regionas / savivaldybė
- Kauno rajono savivaldybės teritorija
- Miestas
- Kauno rajono savivaldybės teritorija
- Adresas
- Kauno rajono savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Sep 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 872 | 6 607 | 2 252 | 18 785 | 42 833 | 3 582 |
| Visos pajamos | 1 872 | 6 607 | 2 252 | 18 785 | 42 833 | 3 582 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 961 | 0 | 2 830 | 22 158 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 70 | 0 | 918 | 0 | 0 | 21 314 |
| Grynasis pelnas | 0 | 961 | 0 | 2 830 | 22 158 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 70 | 0 | 918 | 0 | 0 | 21 314 |
| Ilgalaikis turtas | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | — | — | 73 | 2 903 | 25 060 | 3 746 |
| Visi įsipareigojimai | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 43 | 2 903 | 25 060 | 3 746 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
Batniavos bendruomenė 2024 m. nurodė 3 582 € apyvartą, tai yra 91,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Kauno rajono savivaldybės teritorija. Įmonė metus baigė patyrusi 21 314 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 3 746 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "INCA LT" | Kauno rajono savivaldybės teritorija | 7 574 | 1 802 | 1 |
| Viešoji įstaiga "Teatro projektai" | Kaunas | 3 630 | 219 | — |
| Naumiestiečių sambūris | Kudirkos Naumiestis | 3 651 | −90 | — |
| Jurbarko rajono vaikų popchoras "Pasakėlė" | Jurbarkas | 3 501 | 0 | — |
| VšĮ "Laiko girnos" | Vilnius | 3 499 | 136 | — |
| Liepų klubas | Vilnius | 3 405 | −1 204 | — |
| VšĮ ANSAMBLIS "JORIS" | Grigiškių m. | 3 401 | 0 | — |
| Folkloro ansamblis "Vilniaus gija" | Vilnius | 3 386 | −1 648 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 41 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 14. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.
- 12. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Batniavos bendruomenė apyvarta?
2024 m. Batniavos bendruomenė nurodė 3 582 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Batniavos bendruomenė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 21 314 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Batniavos bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Kauno rajono savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės Batniavos bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą