VšĮ "GS Racing Club" — įmonės kodas 302683028
- Įmonės kodas
- 302683028
- PVN nr.
- 302683028
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, V. Krėvės pr. 39-70, LT-49442, 49442 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Sun Nov 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 381 443 | 0 | 0 | 87 240 | 38 170 | 86 100 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 381 443 | 0 | 0 | 87 240 | 38 170 | 86 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 353 921 | 0 | 0 | 0 | 38 170 | 38 353 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 1 099 056 | 1 113 254 | 0 | 0 | 0 | 14 194 | 65 459 | 81 188 |
| Grynasis pelnas | 353 921 | 0 | 0 | 0 | 38 170 | 36 435 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 1 099 056 | 1 113 254 | 0 | 0 | 0 | 14 194 | 65 459 | 81 188 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 126 700 | 126 700 | 126 700 | 126 700 | 126 700 |
| Trumpalaikis turtas | 36 058 | 294 987 | 410 985 | 60 801 | 366 312 | 5 095 | 3 141 | 120 835 | 2 611 |
| Visi įsipareigojimai | 114 851 | 7 336 | 39 043 | 1 389 | 0 | 3 164 | 73 514 | 9 185 | 14 876 |
| Nuosavas kapitalas | −147 502 | −147 502 | −147 502 | −147 502 | 0 | 36 435 | 22 241 | 22 241 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 517 NACE 9319 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "GS Racing Club" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 125 vietą tarp 149 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė metus baigė patyrusi 81 188 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 14 876 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ FUTBOLO CENTRAS | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Vandens slalomo ir turizmo klubas "Yris" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Medžiotojų klubas "Fudo" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Asociacija Sporto klubas "SALTAS" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Stalo tenisininkų asociacija "Topsas" | Kaunas | 0 | −54 | — |
| VšĮ Sklandymo aukšto meistriškumo centras | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Kauno ekstremalaus sporto klubas | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga "KREPŠINIO RĖMĖJAS" | Kaunas | 0 | −453 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "GS Racing Club" apyvarta?
2024 m. VšĮ "GS Racing Club" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "GS Racing Club" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 81 188 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "GS Racing Club"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "GS Racing Club"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "GS Racing Club"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą