VšĮ futbolo klubas "Nartas" — įmonės kodas 302583832
- Įmonės kodas
- 302583832
- PVN nr.
- 302583832
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Narto k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Narto k., Nartelio skg. 3, LT-68124, 68124 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Mon Jan 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 365 | 128 | 391 | 14 | 0 | 205 | 94 | 110 |
| Visos pajamos | 365 | 128 | 391 | 14 | 0 | 205 | 94 | 110 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 191 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 430 | 87 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 191 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 430 | 87 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 125 | 384 | 162 | 327 | 327 | 517 | 87 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 809 NACE 9312 įmonių (2022).
Trumpai
VšĮ futbolo klubas "Nartas" 2022 m. nurodė 110 € apyvartą, tai yra 17,0% daugiau nei 2021 m. ir užėmė 5 vietą tarp 6 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 87 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" | Padovinio k. | 76 | −221 | — |
| VšĮ Marijampolės badmintono klubas | Narto k. | 2 244 | −3 596 | — |
| Futbolo klubas "Sūduvos pelėdos" | Sasnava | 2 536 | 0 | — |
| Ledo ritulio klubas "Pelkių velniai" | Balsupių k. | 10 973 | 10 551 | — |
| Futbolo klubas "Sūduvos močiutės" | Mokolų k. | 14 631 | −2 281 | — |
| Asociacija "Team Panda" | Kaunas | 109 | 0 | — |
| Dziudo klubas "Čempionas" | Gailiūnų k. | 109 | 0 | — |
| Tinklinio sporto klubas "Varnys" | Ignalina | 108 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ futbolo klubas "Nartas" apyvarta?
2022 m. VšĮ futbolo klubas "Nartas" nurodė 110 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ futbolo klubas "Nartas" dirba pelningai?
2022 m. įmonė patyrė 87 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima VšĮ futbolo klubas "Nartas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Narto k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ futbolo klubas "Nartas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą