VšĮ Fotografų bendruomenė — įmonės kodas 304811601

Įmonės kodas
304811601
PVN nr.
304811601
Regionas / savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Miestas
Naujasodės k. 1-2
Adresas
Vilniaus r. sav., Bezdonių sen., Naujasodės k. 1-2, LT-15200, 15200 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
6391 — Saityno paieškos portalų veikla
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Tue Mar 27
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
8 065 € 3,0%
Grynasis pelnas (2024)
−1 541 € 50,7%
Grynojo pelno marža
−19,1%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2018–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.2018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−4 tūkst.−3 tūkst.−2 tūkst.−1 tūkst.01 tūkst.2018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.2018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0001112018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.2018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos8 55011 1177 8288 4779 3747 8318 065
Visos pajamos8 55011 1177 8288 4779 3747 8318 065
Pelnas prieš mokesčius980000000
Nuostolis prieš mokesčius02858099271 5263 1231 541
Grynasis pelnas980000000
Grynasis nuostolis02858099271 5263 1231 541
Vidutinis darbuotojų skaičius1111111
Ilgalaikis turtas4 7504 2503 7503 2502 7502 2501 751
Trumpalaikis turtas2 2941 3961 6313 2213 1021 8482 058
Visi įsipareigojimai5 3644 9515 4957 5128 4199 78811 040
Nuosavas kapitalas980695−114−1 041−2 567−5 690−7 231

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 7 NACE 6391 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−19,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
8 065 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
289,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

VšĮ Fotografų bendruomenė 2024 m. nurodė 8 065 € apyvartą, tai yra 3,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Saityno paieškos portalų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 541 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 040 €, o nuosavas kapitalas — −7 231 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Saityno paieškos portalų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
"Reklama internete", MBKaunas5 2512 232
UAB "Alpha Media"Vilnius16 423−1 2781
MB "Sidita"Kaunas41 433−215

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra VšĮ Fotografų bendruomenė apyvarta?

2024 m. VšĮ Fotografų bendruomenė nurodė 8 065 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar VšĮ Fotografų bendruomenė dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 1 541 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi VšĮ Fotografų bendruomenė?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima VšĮ Fotografų bendruomenė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Saityno paieškos portalų veikla“ (EVRK 6391), įsikūrusi Naujasodės k. 1-2, Vilniaus r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą