VšĮ "Finimal" — įmonės kodas 302315492
- Įmonės kodas
- 302315492
- PVN nr.
- 302315492
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškio r. sav.
- Miestas
- Jauniūnų k. 4
- Adresas
- Kupiškio r. sav., Subačiaus sen., Jauniūnų k. 4, LT-40137, 40137 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Mar 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 41 200 | 11 850 | 43 315 | 160 394 | 44 503 | 90 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 41 200 | 11 850 | 43 315 | 160 394 | 44 503 | 90 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 150 | 77 | 125 | 224 | 28 320 | 9 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 127 | 65 | 106 | 224 | 28 320 | 8 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 150 | 227 | 364 | 4 350 | 40 670 | 40 760 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 23 | 35 | 66 | 3 828 | 11 828 | 11 910 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 127 | 192 | 298 | 522 | 28 842 | 28 850 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Finimal" 2024 m. nurodė 90 € apyvartą, tai yra 99,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Kupiškio r. sav.. Įmonė uždirbo 8 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 8,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 910 €, o nuosavas kapitalas — 28 850 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB G 5 group | Dupulčių k. | 90 | −155 | — |
| VšĮ "Muzika Man" | Vilnius | 98 | −665 | — |
| VIEŠOJI ĮSTAIGA MENO GALERIJA "AUKŠTAITIJOS EŽERAI" | Visaginas | 77 | 68 | — |
| Asociacija "Stormis" | Šateikių k. | 103 | 0 | — |
| Asociacija Kūrybiškumo akademija | Molėtai | 103 | 0 | — |
| Taikos vėliavos komitetas | Vilnius | 105 | 0 | — |
| Klubas "Laisvalaikis kitaip" | Vilnius | 54 | 0 | — |
| Art & Social Projects, VšĮ | Kaunas | 53 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — TOP 16 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 84. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — TOP 14 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 26. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2023 m.
- 26. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 43 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 80. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 64. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Finimal" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Finimal" nurodė 90 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Finimal" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 8 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 8,9%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "Finimal"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Finimal"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Jauniūnų k. 4, Kupiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Finimal"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą