VšĮ "Efektyvus pastatų valdymas" — įmonės kodas 303254327
- Įmonės kodas
- 303254327
- PVN nr.
- 303254327
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkai
- Miestas
- Druskininkai
- Adresas
- Druskininkai, M. K. Čiurlionio g. 84-3, LT-66144, 66144 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8559 — Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Sun Mar 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 254 169 | 162 147 | 59 794 | 1 242 | 4 811 | 14 894 | 7 036 | 25 925 | 16 622 | 3 670 |
| Visos pajamos | 254 169 | 162 147 | 59 794 | 1 242 | 4 811 | 14 894 | 7 036 | 25 925 | 16 622 | 3 670 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 287 | 16 590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 287 | 16 590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 712 | 4 895 | 5 | 2 308 | 12 239 | 4 132 | 29 191 | 19 490 | 5 540 | 1 995 |
| Visi įsipareigojimai | 3 411 | 3 174 | 1 | 2 | 48 | 1 | 51 | 0 | 150 | 162 |
| Nuosavas kapitalas | 290 | 290 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 290 | 290 | 290 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 921 NACE 8559 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Efektyvus pastatų valdymas" 2024 m. nurodė 3 670 € apyvartą, tai yra 77,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ veiklos srities įmonių Druskininkai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 162 €, o nuosavas kapitalas — 290 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Mažoji bendrija "Verslo vystymo partneriai" | Druskininkai | 26 900 | 76 | 1 |
| UAB Omnia media | Vilnius | 3 670 | 1 563 | 1 |
| VšĮ PAPRASTAS MOKESTIS | Rudaminos k. | 3 671 | 655 | — |
| VšĮ "Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutas" | Girionių k. | 3 644 | −3 075 | 3 |
| UAB Gridins Enterprise LT | Klaipėda | 3 600 | 136 | 2 |
| VšĮ Mokslomanija | Kaunas | 3 591 | 4 377 | 2 |
| VšĮ Šviesos vilkai | Vilnius | 3 768 | 1 234 | — |
| VšĮ "Išmok kalbėti" | Vilnius | 3 570 | 520 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Efektyvus pastatų valdymas" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Efektyvus pastatų valdymas" nurodė 3 670 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Efektyvus pastatų valdymas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "Efektyvus pastatų valdymas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Efektyvus pastatų valdymas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ (EVRK 8559), įsikūrusi Druskininkai.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Efektyvus pastatų valdymas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą