VšĮ Const CC — įmonės kodas 302705784
- Įmonės kodas
- 302705784
- PVN nr.
- 302705784
- Regionas / savivaldybė
- Trakų r. sav.
- Miestas
- Mikniškių k.
- Adresas
- Trakų r. sav., Trakų sen., Mikniškių k., Miško g. 20, LT-21103, 21103 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6910 — Teisinė veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Sun Jan 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
0 €—
Grynasis pelnas (2025)
877 €▲ 0,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 2 500 | 0 | 2 374 | — | — | 2 152 | 16 402 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 2 500 | 0 | 2 374 | — | — | 2 152 | 16 402 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 834 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 922 | 877 | 877 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 265 | 0 | 0 | 5 400 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 834 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 922 | 877 | 877 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 265 | 0 | 0 | 5 400 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 10 | 633 | 2 364 | 2 824 | 2 824 | 2 824 | 2 824 | 2 824 | 2 824 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 7 382 | 5 650 | 8 960 | 16 773 | 16 773 | 6 711 | 6 711 | 4 926 | 4 926 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 1 659 | 5 713 | 5 158 | 8 261 | 0 | 0 | 0 | 632 | 632 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 5 059 | 570 | 6 166 | 11 336 | 11 336 | 6 261 | 6 261 | 7 118 | 7 118 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 449 NACE 6910 įmonių (2025).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
VšĮ Const CC 2025 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 4 vietą tarp 5 „Teisinė veikla“ veiklos srities įmonių Trakų r. sav.. Įmonė uždirbo 877 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 632 €, o nuosavas kapitalas — 7 118 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Teisinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ Teisinių inovacijų centras | Lentvaris | 0 | −420 | — |
| Asociacija Regional development bureau | Užilgių k. | 0 | 0 | — |
| MB "Jutara" | Aukštadvaris | 13 600 | −6 624 | — |
| MB "Trys saulės" | Paluknio k. | 37 440 | 42 | — |
| UAB "Dolinga" | Lentvaris | 68 656 | 25 078 | 1 |
| UAB "Laistrigonė" | Vilnius | 0 | −94 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė juridinis biuras "ELKA" | Vilnius | 0 | −1 828 | — |
| VIEŠOJI ĮSTAIGA VISUOMENĖS TEISINIO UGDYMO IR TEISIŲ GYNIMO CENTRAS | Vilnius | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ Const CC apyvarta?
2025 m. VšĮ Const CC nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ Const CC dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 877 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima VšĮ Const CC?
Pagrindinė veiklos sritis – „Teisinė veikla“ (EVRK 6910), įsikūrusi Mikniškių k., Trakų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ Const CC?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą