VŠĮ "Chamber music projects" — įmonės kodas 303138835
- Įmonės kodas
- 303138835
- PVN nr.
- 303138835
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, M. Šikšnio g. 42-2, LT-11112, 11112 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Sep 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 000 | 2 000 | 210 | 219 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 000 | 2 000 | 210 | 219 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 596 | 0 | 6 289 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 206 | 91 | 7 | 0 | 0 | 0 | 296 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 596 | 0 | 6 289 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 206 | 91 | 7 | 0 | 0 | 0 | 296 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 1 527 | 1 326 | 1 319 | 762 | 431 | 423 | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 520 | 410 | 409 | 448 | 448 | 611 | 611 | 611 | 611 |
| Nuosavas kapitalas | 1 008 | 916 | 910 | 314 | −31 | −320 | −616 | −616 | −616 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
VŠĮ "Chamber music projects" 2024 m. nurodė 219 € apyvartą, tai yra 4,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 180 vietą tarp 203 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 611 €, o nuosavas kapitalas — −616 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga "Tautos paveldo tyrimai" | Vilnius | 210 | −2 009 | 1 |
| VšĮ "Claviola" | Vilnius | 277 | 223 | — |
| Viešoji įstaiga "LIVERPOOL.LT" | Vilnius | 308 | −21 | — |
| VšĮ "Tolyn gilyn" | Vilnius | 105 | −907 | — |
| Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčios choras "AVE VERUM" | Vilnius | 100 | 0 | — |
| VISUOMENINĖ ORGANIZACIJA CHORAS "ZGODA" | Vilnius | 99 | −44 | — |
| Viešoji įstaiga "Vitražo manufaktūra" | Vilnius | 64 | −718 | 1 |
| VšĮ Aistės Pilvelytės projektai | Vilnius | 52 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VŠĮ "Chamber music projects" apyvarta?
2024 m. VŠĮ "Chamber music projects" nurodė 219 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VŠĮ "Chamber music projects" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima VŠĮ "Chamber music projects"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės VŠĮ "Chamber music projects"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą