Viešoji įstaiga "Vitražo manufaktūra" — įmonės kodas 300068901
- Įmonės kodas
- 300068901
- PVN nr.
- 300068901
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Stiklių g. 6, LT-01131, 01131 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Sun Nov 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 13 576 | 14 246 | 32 041 | 32 041 | 10 364 | 7 284 | 1 893 | 64 |
| Visos pajamos | 13 576 | 14 246 | 32 041 | 32 041 | 10 364 | 7 284 | 1 893 | 64 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 3 701 | 3 701 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 7 107 | 6 455 | 0 | 0 | 6 792 | 8 248 | 4 310 | 718 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 3 701 | 3 701 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 7 107 | 6 455 | 0 | 0 | 6 792 | 8 248 | 4 310 | 718 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 56 | 0 | 526 | 526 | 526 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 107 | 13 007 | 14 650 | 14 650 | 13 932 | 5 139 | 4 727 | 4 723 |
| Visi įsipareigojimai | 127 571 | 144 870 | 128 234 | 128 234 | 133 514 | 133 449 | 137 347 | 137 343 |
| Nuosavas kapitalas | −125 408 | −131 863 | −113 208 | −113 208 | −119 999 | −128 310 | −132 620 | −132 620 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 199 NACE 9020 įmonių (2023).
Trumpai
Viešoji įstaiga "Vitražo manufaktūra" 2023 m. nurodė 64 € apyvartą, tai yra 96,6% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 157 vietą tarp 185 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė metus baigė patyrusi 718 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 137 343 €, o nuosavas kapitalas — −132 620 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ Aistės Pilvelytės projektai | Vilnius | 52 | 0 | — |
| Asociacija "Muzika ponams" | Vilnius | 50 | −368 | — |
| VŠĮ "In tempus" | Vilnius | 40 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga NAUJASIS VARGONŲ FORUMAS | Vilnius | 37 | 2 | — |
| VšĮ "Kultūros meniu" | Vilnius | 35 | 0 | — |
| VšĮ "Vaizdo ritmas" | Vilnius | 33 | 0 | — |
| VISUOMENINĖ ORGANIZACIJA CHORAS "ZGODA" | Vilnius | 99 | −44 | — |
| Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčios choras "AVE VERUM" | Vilnius | 100 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga "Vitražo manufaktūra" apyvarta?
2023 m. Viešoji įstaiga "Vitražo manufaktūra" nurodė 64 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga "Vitražo manufaktūra" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 718 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Viešoji įstaiga "Vitražo manufaktūra"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga "Vitražo manufaktūra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga "Vitražo manufaktūra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą