Visureigių entuziastų Klubas "4x4 Trakai" — įmonės kodas 181683213

Įmonės kodas
181683213
PVN nr.
181683213
Regionas / savivaldybė
Trakai
Miestas
Trakai
Adresas
Trakai, Gedimino g. 22A, LT-21118, 21118 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Mon Feb 03
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €
Grynasis pelnas (2024)
−4 672 € 6,4%
Grynojo pelno marža
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.14 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−10 tūkst.−8 tūkst.−6 tūkst.−4 tūkst.−2 tūkst.02015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.14 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−8 tūkst.−6 tūkst.−4 tūkst.−2 tūkst.02015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos0002 5008 54013 3807 490000
Visos pajamos0002 5008 54013 3807 490000
Pelnas prieš mokesčius0000100000
Nuostolis prieš mokesčius1 7681 3801 4419 2420005 9244 9944 672
Grynasis pelnas0000100000
Grynasis nuostolis1 7681 3801 4419 2420005 9244 9944 672
Ilgalaikis turtas8 9568 7378 52038 78241 43649 41345 44438 58535 28534 878
Trumpalaikis turtas8 7297 21129 98823 9645 41216 32425 90517 70216 23210 922
Visi įsipareigojimai3570141423423483623445214
Nuosavas kapitalas−6 079−7 459−5 646−7 835−5 646−5 646−5 646000

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Visureigių entuziastų Klubas "4x4 Trakai" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 6 vietą tarp 9 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Trakai. Įmonė metus baigė patyrusi 4 672 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 14 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Visureigių entuziastų Klubas "4x4 Trakai" apyvarta?

2024 m. Visureigių entuziastų Klubas "4x4 Trakai" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Visureigių entuziastų Klubas "4x4 Trakai" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 4 672 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima Visureigių entuziastų Klubas "4x4 Trakai"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Trakai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą