Vilniaus miškų investicijos, UAB — įmonės kodas 304880412
- Įmonės kodas
- 304880412
- PVN nr.
- LT100011779618
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžys
- Miestas
- Panevėžys
- Adresas
- Panevėžys, Nevėžio g. 36-1, LT-35107, 35107 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0220 — Medienos ruoša
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jul 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
684 €▲ 365,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 35 074 | 356 400 | 753 200 | 141 900 | — | — | — |
| Visos pajamos | 35 074 | 356 400 | 753 200 | 141 900 | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 554 | 10 206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 177 373 | 7 349 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 471 | 8 675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 684 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 177 373 | 7 349 | 1 596 | 258 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 4 186 | 21 875 | 17 708 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 164 641 | 1 022 864 | 597 303 | 49 131 | 48 365 | 47 436 | 3 150 |
| Visi įsipareigojimai | 149 067 | 1 055 743 | 767 989 | 204 709 | 205 538 | 204 867 | 206 146 |
| Nuosavas kapitalas | 20 471 | 29 146 | −148 227 | −155 578 | −157 173 | −157 431 | −202 996 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 563 NACE 0220 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė uždirbo 684 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 206 146 €, o nuosavas kapitalas — −202 996 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje (Panevėžys) 2024 m.
- 16. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2021 m.
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Panevėžys savivaldybėje 2021 m.
- 20. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Panevėžys savivaldybėje 2020 m.
- 47. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Vilniaus miškų investicijos, UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 684 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Vilniaus miškų investicijos, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos ruoša“ (EVRK 0220), įsikūrusi Panevėžys.
Norite išsamios įmonės analizės Vilniaus miškų investicijos, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą