Vilniaus apskrities laisvųjų mūrininkų ložė Renaissance — įmonės kodas 193405182

Įmonės kodas
193405182
PVN nr.
193405182
Regionas / savivaldybė
Vilnius
Miestas
Vilnius
Adresas
Vilnius, Jeruzalės g. 16, LT-08414, 08414 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Thu Feb 27
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €
Grynasis pelnas (2024)
0 €
Grynojo pelno marža
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.3 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−400−300−200−10002015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.3 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−800−600−400−20002002015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos2 08382 0392 919000000
Visos pajamos2 08382 0392 919000000
Pelnas prieš mokesčius0000000000
Nuostolis prieš mokesčius00000031838200
Grynasis pelnas0000000000
Grynasis nuostolis00000031838200
Ilgalaikis turtas0000000000
Trumpalaikis turtas5 3787 5048 0219 68011 1298 4798 66210 07515 20515 796
Visi įsipareigojimai0000000000
Nuosavas kapitalas28428428428428459−258−641−641−640

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Vilniaus apskrities laisvųjų mūrininkų ložė Renaissance 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 791 vietą tarp 1 014 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — −640 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Vilniaus apskrities laisvųjų mūrininkų ložė Renaissance apyvarta?

2024 m. Vilniaus apskrities laisvųjų mūrininkų ložė Renaissance nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Vilniaus apskrities laisvųjų mūrininkų ložė Renaissance dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.

Kokia veikla užsiima Vilniaus apskrities laisvųjų mūrininkų ložė Renaissance?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vilnius.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą