Viešoji įstaiga "Zarasuose.Lt" — įmonės kodas 302665902
- Įmonės kodas
- 302665902
- PVN nr.
- 302665902
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Gružtų k. 2
- Adresas
- Zarasų r. sav., Zarasų sen., Gružtų k. 2, LT-32103, 32103 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6392 — Kita informacinių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Mon Sep 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 17 660 | 13 120 | 8 480 | 20 168 | 13 469 | 15 602 | 20 401 | 36 121 | 37 488 | 32 973 |
| Visos pajamos | 17 660 | 13 120 | 8 480 | 20 168 | 13 469 | 15 602 | 20 401 | 36 121 | 37 488 | 32 973 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 944 | 0 | 0 | 0 | 924 | 4 095 | 0 | 3 278 | 2 359 | 3 414 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 734 | 33 | 752 | 0 | 0 | 547 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 944 | 0 | 0 | 0 | 924 | 3 959 | 0 | 3 114 | 2 241 | 3 243 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 734 | 33 | 752 | 0 | 0 | 547 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 2 573 | 1 670 | 1 826 | 809 | 1 810 | 2 500 | 4 635 | 3 468 | 2 687 | 2 610 |
| Trumpalaikis turtas | 4 688 | 4 813 | 4 869 | 4 208 | 4 034 | 7 767 | 6 566 | 15 540 | 13 418 | 17 286 |
| Visi įsipareigojimai | 593 | 257 | 268 | 1 094 | 734 | 1 036 | 1 942 | 7 370 | 2 025 | 2 437 |
| Nuosavas kapitalas | 5 442 | 4 708 | 4 675 | 3 923 | 4 847 | 8 806 | 8 259 | 11 373 | 13 614 | 16 857 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 186 NACE 6392 įmonių (2024).
Trumpai
Viešoji įstaiga "Zarasuose.Lt" 2024 m. nurodė 32 973 € apyvartą, tai yra 12,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita informacinių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė uždirbo 3 243 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 9,8%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 437 €, o nuosavas kapitalas — 16 857 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita informacinių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "B2B LT" | Kaunas | 32 722 | −4 256 | 3 |
| MB "Technopankai" | Vilnius | 32 657 | 32 012 | — |
| MB Quality time solutions | Vilnius | 33 391 | 27 | 2 |
| VšĮ "Rekordų akademija" | Vilnius | 32 231 | 1 760 | 1 |
| "RIOCOBANA1000", AB | Venta | 32 230 | 683 | — |
| Mandriu MB | Viečiūnų k. | 33 969 | 33 121 | — |
| UAB "Disertus" | Vilnius | 35 381 | 23 696 | 1 |
| UAB "Stork media" | Vilnius | 29 554 | −10 145 | — |
Įtraukta į reitingus
- 45. vieta — Didžiausi darbdaviai kita informacinių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai kita informacinių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Pelningiausios įmonės kita informacinių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausi darbdaviai kita informacinių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 61. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 91. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės kita informacinių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 72. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 72. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 84. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga "Zarasuose.Lt" apyvarta?
2024 m. Viešoji įstaiga "Zarasuose.Lt" nurodė 32 973 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga "Zarasuose.Lt" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 243 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 9,8%.
Kiek darbuotojų turi Viešoji įstaiga "Zarasuose.Lt"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga "Zarasuose.Lt"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita informacinių paslaugų veikla“ (EVRK 6392), įsikūrusi Gružtų k. 2, Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga "Zarasuose.Lt"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą