Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras — įmonės kodas 187918593
- Įmonės kodas
- 187918593
- PVN nr.
- LT100011579413
- Regionas / savivaldybė
- Zarasai
- Miestas
- Zarasai
- Adresas
- Zarasai, D. Bukonto g. 1B, LT-32132, 32132 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8559 — Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Wed Mar 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 89 328 | 183 255 | 62 531 | 54 151 | 244 943 | 189 668 |
| Visos pajamos | 89 328 | 183 255 | 62 531 | 54 151 | 244 943 | 189 668 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 47 | 0 | 0 | 506 707 | 372 216 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 228 | 0 | 10 303 | 386 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 47 | 0 | 0 | 506 707 | 372 216 |
| Grynasis nuostolis | 4 228 | 0 | 10 303 | 386 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 11 | 11 | 11 | 10 | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 15 286 | 8 893 | 1 690 | 4 964 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 32 175 | 37 385 | 36 179 | 32 782 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 4 221 | 3 936 | 11 298 | 14 315 | 58 821 | 20 228 |
| Nuosavas kapitalas | 31 287 | 31 334 | 21 032 | 20 646 | 43 755 | 49 873 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 921 NACE 8559 įmonių (2024).
Trumpai
Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras 2024 m. nurodė 189 668 € apyvartą, tai yra 22,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ veiklos srities įmonių Zarasai. Įmonė uždirbo 372 216 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 196,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, tai yra 40,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 20 228 €, o nuosavas kapitalas — 49 873 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ Holistinio ugdymo institutas | Vilnius | 189 495 | 54 543 | 1 |
| UAB "VAUMA - mokymų agentūra" | Vilnius | 189 020 | 13 611 | 5 |
| UAB "IDIOMA" | Vilnius | 188 934 | 34 986 | 3 |
| UAB AP Education | Vilnius | 190 979 | −53 534 | 3 |
| Viešoji įstaiga "SUPRATINGUMAS" | Vilnius | 188 255 | −18 173 | — |
| Viešoji įstaiga ŠIUOLAIKINIŲ DIDAKTIKŲ CENTRAS | Vilnius | 187 270 | 45 985 | 4 |
| MB Rai akademija | Vilnius | 192 321 | 7 582 | — |
| MB Mokas inovacijos | Vilnius | 192 427 | 92 172 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2024 m.
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės švietimas veiklos srityje 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2024 m.▼ 44 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2023 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės švietimas veiklos srityje 2023 m.
- 16. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2023 m.
- 23. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 52. vieta — Didžiausi darbdaviai kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2023 m.
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2020 m.
- 41. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2019 m.
- 11. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės švietimas veiklos srityje 2019 m.
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2019 m.
- 41. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras apyvarta?
2024 m. Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras nurodė 189 668 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 372 216 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 196,2%.
Kiek darbuotojų turi Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ (EVRK 8559), įsikūrusi Zarasai.
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą