Viešoji įstaiga "TEATRIUKAS" — įmonės kodas 124544246
- Įmonės kodas
- 124544246
- PVN nr.
- LT100018399615
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Drąsių k.
- Adresas
- Molėtų r. sav., Dubingių sen., Drąsių k., Šilo g. 4, LT-33264, 33264 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Wed Sep 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 54 626 | 62 934 | 84 414 | 97 683 | 64 310 | 103 561 | 87 834 | 125 727 | 151 556 | 35 205 |
| Visos pajamos | 54 626 | 62 934 | 84 414 | 97 683 | 64 310 | 103 561 | 87 834 | 125 727 | 151 556 | 35 205 |
| Pelnas prieš mokesčius | 7 517 | 6 220 | 12 678 | 8 408 | 13 489 | 15 867 | 24 079 | 22 216 | 31 538 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 935 |
| Grynasis pelnas | 7 477 | 6 220 | 12 678 | 8 408 | 13 489 | 15 867 | 24 079 | 22 216 | 31 538 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 935 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 3 | 6 | 6 | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 2 251 | 4 943 | 4 167 | 20 715 | 15 209 | 145 598 | 197 122 | 166 874 | 138 543 | 114 062 |
| Trumpalaikis turtas | 22 133 | 34 725 | 54 864 | 35 826 | 103 517 | 112 612 | 69 183 | 75 087 | 96 898 | 42 111 |
| Visi įsipareigojimai | 3 559 | 11 004 | 9 100 | 9 544 | 10 076 | 19 674 | 17 615 | 17 065 | 5 909 | 3 478 |
| Nuosavas kapitalas | 19 640 | 25 860 | 38 539 | 46 997 | 60 486 | 76 353 | 100 432 | 103 540 | 135 078 | 85 143 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
Viešoji įstaiga "TEATRIUKAS" 2024 m. nurodė 35 205 € apyvartą, tai yra 76,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 49 935 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 478 €, o nuosavas kapitalas — 85 143 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Dručkis ir mažė" | Janaukos k. 7 | 21 220 | 2 218 | — |
| VšĮ Alytaus lėlių teatras "Aitvaras" | Alytus | 35 068 | 2 692 | 1 |
| VšĮ "Kolibris" | Vilnius | 34 750 | 0 | 1 |
| MB Cello club | Vilnius | 36 023 | 13 036 | — |
| UAB "Likė" | Klaipėda | 36 067 | −3 788 | 3 |
| MB "11 polėkių" | Vilnius | 34 320 | 933 | — |
| SLP projektai, MB | Vilnius | 34 214 | 3 290 | — |
| MB "Ferro live" | Vilnius | 36 205 | 1 922 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 9. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2024 m.
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 3. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 59. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai scenos menų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 44 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — TOP 100 įmonių scenos menų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 61. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 67. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga "TEATRIUKAS" apyvarta?
2024 m. Viešoji įstaiga "TEATRIUKAS" nurodė 35 205 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga "TEATRIUKAS" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 49 935 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Viešoji įstaiga "TEATRIUKAS"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga "TEATRIUKAS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Drąsių k., Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga "TEATRIUKAS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą