Viešoji įstaiga Marijampolės Mokolų - Tarpučių bendruomenė — įmonės kodas 300067895
- Įmonės kodas
- 300067895
- PVN nr.
- 300067895
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Atgimimo g. 37, LT-68150, 68150 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7330 — Viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Nov 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 718 | 825 | 14 407 | 5 290 | 5 900 | 1 854 | 1 512 | 198 |
| Visos pajamos | 718 | 825 | 14 407 | 5 290 | 5 900 | 1 854 | 1 512 | 198 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | — | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 1 164 | 928 | 691 | 455 | 218 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 4 870 | 9 198 | 210 | 313 | 398 | 468 | 930 | 800 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 188 NACE 7330 įmonių (2024).
Trumpai
Viešoji įstaiga Marijampolės Mokolų - Tarpučių bendruomenė 2024 m. nurodė 198 € apyvartą, tai yra 86,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "SM Venture Partners" | Klaipėda | 175 | −374 | — |
| UAB MediaStarters | Vilnius | 227 | −49 324 | 1 |
| MB "Rinkodaros ir komunikacijos studija" | Kaunas | 120 | −2 | — |
| VšĮ "Tauta tautai" | Vilnius | 100 | 0 | — |
| VšĮ "Geltonas miestas" | Šiauliai | 86 | 27 | — |
| MB Good Idea | Klaipėda | 85 | −1 187 | — |
| VšĮ "Kūrybos ratas" | Vilnius | 48 | 0 | — |
| UAB "UNIFINA" | Dėdeliškių k. | 360 | −2 602 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga Marijampolės Mokolų - Tarpučių bendruomenė apyvarta?
2024 m. Viešoji įstaiga Marijampolės Mokolų - Tarpučių bendruomenė nurodė 198 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga Marijampolės Mokolų - Tarpučių bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga Marijampolės Mokolų - Tarpučių bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla“ (EVRK 7330), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga Marijampolės Mokolų - Tarpučių bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą