Viešoji įstaiga Marijampolės kultūros ir istorinio paveldo turizmo centras — įmonės kodas 301845609
- Įmonės kodas
- 301845609
- PVN nr.
- 301845609
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, J. Bendoriaus g. 3, LT-68309, 68309 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9122 — Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Sun Aug 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 28 778 | 376 799 | 386 590 | 403 274 | 443 737 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 28 778 | 376 799 | 386 590 | 403 274 | 443 737 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 088 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 38 592 | 34 899 | 25 202 | 1 910 | 0 | 0 | 17 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 088 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 38 592 | 34 899 | 25 202 | 1 910 | 0 | 0 | 17 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 7 | 6 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 1 385 132 | 1 045 036 | 706 836 | 376 205 | 1 | 1 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 563 | 570 | 6 785 | 7 281 | 0 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 155 466 | 187 246 | 215 827 | 215 881 | 175 769 | 175 769 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −127 846 | −162 745 | −187 946 | −189 856 | −175 768 | −175 768 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 7 NACE 9122 įmonių (2022).
Trumpai
Viešoji įstaiga Marijampolės kultūros ir istorinio paveldo turizmo centras 2022 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 17 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ Kultūrinės ir istorinės atminties fondas | Vilnius | 0 | −9 729 | 2 |
| VšĮ "Pilietis" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga Beržėnų dvaras | Beržėnų k. | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga Beržėnų koplyčia | Beržėnų k. | 0 | 0 | — |
| MB Žalvarių malūnas | Žalvarių k. | 0 | −295 | — |
| Viešoji įstaiga "Minaičių istorinės atminties centras" | Baisogala | 396 | 15 | — |
| VšĮ Dubingių pilies fondas | Dubingiai | 750 | 631 | — |
| Sūdaviečių etnokultūros asociacija | Sūdavos k. | 1 865 | 303 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga Marijampolės kultūros ir istorinio paveldo turizmo centras apyvarta?
2022 m. Viešoji įstaiga Marijampolės kultūros ir istorinio paveldo turizmo centras nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga Marijampolės kultūros ir istorinio paveldo turizmo centras dirba pelningai?
2022 m. įmonė patyrė 17 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga Marijampolės kultūros ir istorinio paveldo turizmo centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Istorinių vietų ir kultūros paminklų veikla“ (EVRK 9122), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga Marijampolės kultūros ir istorinio paveldo turizmo centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą