Viešoji įstaiga Kūno kultūros ir laisvalaikio centras — įmonės kodas 304992991
- Įmonės kodas
- 304992991
- PVN nr.
- 304992991
- Regionas / savivaldybė
- Zarasai
- Miestas
- Zarasai
- Adresas
- Zarasai, S. Nėries g. 51-36, LT-32124, 32124 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Thu Jan 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 9 720 | 12 380 | 3 687 | 5 807 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 9 720 | 12 380 | 3 687 | 5 807 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 704 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 568 | 453 |
| Grynasis pelnas | 1 704 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 568 | 453 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 9 745 | 7 260 | 4 775 | 2 288 | 10 | 10 |
| Trumpalaikis turtas | 9 178 | 7 924 | 1 373 | 3 758 | 72 | 110 |
| Visi įsipareigojimai | 2 700 | 0 | 2 440 | 2 103 | 2 112 | 2 602 |
| Nuosavas kapitalas | 1 704 | 1 704 | 1 705 | 1 539 | −2 030 | −2 482 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 517 NACE 9319 įmonių (2024).
Trumpai
Viešoji įstaiga Kūno kultūros ir laisvalaikio centras 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 6 vietą tarp 7 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Zarasai. Įmonė metus baigė patyrusi 453 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 602 €, o nuosavas kapitalas — −2 482 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Zarasų šaudymo centras "Firearms" VšĮ | Zarasai | 0 | 0 | — |
| Žvejų klubas "Pažiemys" | Zarasai | 231 | 231 | — |
| Asociacija "Miško draugai" | Zarasai | 1 526 | 866 | — |
| Zarasų rajono medžiotojų būrelis "Stelmužė" | Zarasai | 3 014 | 0 | — |
| Zarasų rajono medžiotojų būrelis "Pažemys" | Zarasai | 6 326 | −380 | — |
| Zarasų medžiotojų ir žvejų draugija | Zarasai | 22 034 | 722 | 1 |
| VšĮ "BROLIAI RACING" | Zarasai | 66 531 | 0 | — |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ FUTBOLO CENTRAS | Kaunas | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 86. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 86. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga Kūno kultūros ir laisvalaikio centras apyvarta?
2024 m. Viešoji įstaiga Kūno kultūros ir laisvalaikio centras nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga Kūno kultūros ir laisvalaikio centras dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 453 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga Kūno kultūros ir laisvalaikio centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Zarasai.
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga Kūno kultūros ir laisvalaikio centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą