Motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba įmonės Lietuvoje (EVRK 4783)
Sekcija G — Prekyba
Aktyvios įmonės (2024)
68
Bendra apyvarta
34,6 mln €▼ 2,4%
Darbuotojai
130
Medianinė marža
1,0%
Augimas (metinis)
−2,4%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 62 įmonių — EVRK 4783
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Yamatecha" | Klaipėda | 5 190 764 | 118 700 | 13 | |
| 2 | UAB "Kmoto" | Klaipėdos r. sav. | 4 333 559 | 9 408 | 19 | |
| 3 | UAB "AUTODINOS SERVISAS LT" | Vilnius | 3 510 856 | 126 444 | 8 | |
| 4 | UAB "MOTOSHOP" | Kaunas | 2 856 057 | −74 933 | 11 | |
| 5 | MB Moto Inn | Vilnius | 2 358 201 | 3 329 | 6 | |
| 6 | Mažoji bendrija "Motobai" | Vilnius | 2 284 918 | 8 415 | 1 | |
| 7 | UAB "Priedas" | Vilnius | 2 033 435 | −27 184 | 10 | |
| 8 | UAB "Mantagas" | Marijampolės sav. | 1 870 919 | 28 433 | 11 | |
| 9 | MB Dopmoto | Klaipėdos r. sav. | 1 631 673 | 22 567 | — | |
| 10 | MB "Mototrade" | Vilnius | 1 091 920 | 10 674 | — | |
| 11 | UAB "Moto spektras" | Vilnius | 850 542 | 50 542 | 4 | |
| 12 | UAB Kauno motocentras | Kaunas | 645 955 | 2 668 | 4 | |
| 13 | UAB Baltijos moto centras | Kauno r. sav. | 632 786 | 10 925 | 1 | |
| 14 | UAB "Mopedas" | Mažeikių r. sav. | 624 526 | 48 352 | 5 | |
| 15 | UAB "VETAKA" | Vilnius | 618 645 | 2 793 | 3 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Terama" | Kaunas | 482 635 | −2 735 | 7 | |
| 17 | UAB "Motostaras" | Alytus | 288 805 | 4 737 | 3 | |
| 18 | UAB Speed Line Motors | Vilnius | 285 070 | 65 937 | 1 | — |
| 19 | MB "Le mans auto" | Vilnius | 276 840 | 4 685 | — | — |
| 20 | MB "Motobeast" | Ukmergė | 265 230 | 19 669 | — | |
| 21 | Fuga LT, UAB | Vilnius | 225 441 | −25 126 | 2 | |
| 22 | Mažoji bendrija "Kvadronas" | Vilniaus r. sav. | 197 360 | 20 794 | — | |
| 23 | MB "Motogazas" | Kaišiadorių r. sav. | 191 643 | 6 742 | — | |
| 24 | MB "Motolabas" | Vilnius | 190 077 | 83 204 | — | |
| 25 | UAB "ICL INVESTMENT" | Utena | 184 594 | 3 504 | 2 | |
| 26 | MB "Dirt bikes" | Vilnius | 151 336 | 2 630 | — | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "Leketra" | Klaipėdos r. sav. | 145 092 | −96 527 | 3 | |
| 28 | UAB "22 moto" | Klaipėda | 136 071 | 26 453 | 1 | |
| 29 | UAB "Modus motus" | Trakų r. sav. | 129 591 | −27 181 | 2 | |
| 30 | UAB "Motus 2P" | Panevėžys | 116 492 | 921 | 2 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Zipa" | Pasvalys | 108 617 | −5 207 | 2 | |
| 32 | MB "Bestuntas" | Vilniaus r. sav. | 99 129 | −4 015 | — | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "MOTOREISAS" | Vilnius | 96 425 | 5 281 | 1 | |
| 34 | UAB Motogeras | Šilutė | 88 869 | −13 593 | 2 | |
| 35 | Motor garage MB | Vilnius | 88 492 | 2 166 | — | |
| 36 | Motospotas, MB | Vilnius | 61 328 | 426 | — | |
| 37 | MB Electricscooter | Klaipėdos r. sav. | 44 707 | 1 686 | — | |
| 38 | MB Kerolain power | Pakruojo r. sav. | 39 255 | −7 673 | — | — |
| 39 | MB "DUDE BIKES" | Vilnius | 36 883 | 2 669 | — | — |
| 40 | Mažoji bendrija "Moparas" | Vilnius | 36 334 | −1 973 | — | |
| 41 | MB Gemota | Širvintų r. sav. | 35 074 | 6 857 | — | |
| 42 | MB Mxshop | Klaipėda | 28 595 | 212 | — | |
| 43 | MB "Moto punk" | Vilnius | 27 990 | 5 448 | — | |
| 44 | MB "ŠILKO KELIAS 1" | Šiauliai | 27 750 | 14 089 | — | — |
| 45 | MB MotoNeeds | Mažeikių r. sav. | 27 027 | 1 155 | — | |
| 46 | MB Dešimt milimetrų | Vilnius | 22 192 | −4 724 | — | — |
| 47 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ylakiai" | Kauno r. sav. | 20 073 | −3 440 | 2 | |
| 48 | UAB "Idilic" | Klaipėda | 19 210 | 94 | 1 | |
| 49 | MB "MotoSparnis" | Vilniaus r. sav. | 18 990 | −9 357 | — | — |
| 50 | MB Chadas | Vilnius | 17 575 | 1 178 | — | |
| 51 | MB Svaimoto | Kaunas | 16 350 | 2 051 | — | — |
| 52 | UAB "Bikes home" | Vilnius | 15 579 | −744 | 2 | |
| 53 | UAB "Primotus" | Kauno r. sav. | 14 766 | −2 953 | 1 | |
| 54 | UAB "ExtraMile LT" | Vilnius | 13 656 | −660 | — | |
| 55 | MB "Motošalis" | Vilnius | 11 946 | 415 | — | |
| 56 | MB Moto dvyniai | Pakruojis | 11 576 | −9 096 | — | — |
| 57 | MB Autodea | Panevėžys | 6 380 | 2 929 | — | — |
| 58 | MB "Hd motors" | Šiauliai | 5 500 | 1 595 | — | |
| 59 | UAB "MOTO4U" | Vilniaus r. sav. | 5 077 | −1 470 | 1 | |
| 60 | Viešoji įstaiga "Suskilusi gelda" | Vilnius | 817 | 0 | — | |
| 61 | UAB "Motozona" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 62 | MB "Bemoto" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 27 | 14 021 428 | 37 | 1,3% |
| Klaipėdos r. sav. | 5 | 6 155 031 | 22 | 0,8% |
| Klaipėda | 4 | 5 374 640 | 15 | 1,5% |
| Kaunas | 4 | 4 000 997 | 22 | −0,1% |
| Marijampolės sav. | 2 | 1 870 919 | 11 | 1,5% |
| Kauno r. sav. | 3 | 667 625 | 4 | −17,1% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 651 553 | 5 | 6,0% |
| Vilniaus r. sav. | 4 | 320 556 | 1 | −4,1% |
| Alytus | 1 | 288 805 | 3 | 1,6% |
| Ukmergė | 1 | 265 230 | — | 7,4% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 191 643 | — | 3,5% |
| Utena | 1 | 184 594 | 2 | 1,9% |
| Trakų r. sav. | 1 | 129 591 | 2 | −21,0% |
| Panevėžys | 2 | 122 872 | 2 | 0,8% |
| Pasvalys | 1 | 108 617 | 2 | −4,8% |
| Šilutė | 1 | 88 869 | 2 | −15,3% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 39 255 | — | −19,5% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 35 074 | — | 19,6% |
| Šiauliai | 3 | 33 250 | — | 50,8% |
| Pakruojis | 1 | 11 576 | — | −78,6% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | — | — | — |
| Jonava | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės motociklų, motociklų atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4781 — Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
- 4782 — Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba
- 4700 — Mažmeninė prekyba
- 4710 — Nespecializuota mažmeninė prekyba
- 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais
- 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
- 4720 — Maisto, gėrimų ir tabako mažmeninė prekyba
- 4721 — Vaisių, uogų ir daržovių mažmeninė prekyba