Sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba įmonės Lietuvoje (EVRK 4763)
Sekcija G — Prekyba
Aktyvios įmonės (2024)
339
Bendra apyvarta
211,3 mln €▲ 10,5%
Darbuotojai
1 228
Medianinė marža
2,7%
Augimas (metinis)
+10,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4763
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Decathlon Lietuva UAB | Vilnius | 64 280 889 | 2 203 745 | 165 | |
| 2 | UAB "Sporto dvasia" | Vilnius | 11 238 361 | 1 367 740 | 75 | |
| 3 | UAB "Laivo sandėlis" | Klaipėda | 6 465 300 | −22 308 | 15 | |
| 4 | UAB "JW Trade" | Šiauliai | 5 398 779 | 205 401 | 29 | |
| 5 | UAB "Valrima" | Kupiškis | 4 829 975 | 246 632 | 16 | |
| 6 | UAB "Velonova" | Vilnius | 4 000 536 | 334 480 | 14 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "VOLLIT" | Šiauliai | 3 752 480 | 432 963 | 15 | |
| 8 | UAB "Megasportas" | Klaipėdos r. sav. | 3 561 077 | 457 324 | 15 | |
| 9 | UAB RUPTAS | Vilnius | 3 426 846 | 103 718 | 14 | |
| 10 | UAB "PROSPORT.LT" | Kaunas | 3 107 690 | 50 206 | 16 | |
| 11 | UAB "Dviračių arena" | Vilnius | 2 814 188 | 3 115 | 14 | |
| 12 | UAB "Dvirtex" | Kaunas | 2 735 395 | 37 130 | 15 | |
| 13 | UAB "Vaprana" | Ukmergės r. sav. | 2 727 104 | 15 725 | 10 | |
| 14 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALTIC ARMS" | Vilnius | 2 706 201 | 961 730 | 9 | |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sidabrinė kulka" | Kaunas | 2 343 231 | 42 323 | 14 | |
| 16 | UAB S-Sportas LT | Šiauliai | 2 282 566 | 81 547 | 14 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Serenika" | Gargždai | 2 231 450 | 10 017 | 11 | |
| 18 | UAB "Montis magia" | Vilnius | 2 057 725 | 70 004 | 15 | |
| 19 | BoardSports, UAB | Vilnius | 1 910 209 | 7 814 | 14 | |
| 20 | UAB "Geras sportas" | Vilnius | 1 809 080 | 4 910 | 4 | |
| 21 | UAB "Stingeris" | Vilnius | 1 763 496 | 81 647 | 10 | |
| 22 | UAB "Euroatletas" | Kaunas | 1 700 687 | 52 760 | 25 | |
| 23 | MB "Žvejybos reikmenys LT" | Kauno r. sav. | 1 675 037 | 152 803 | 6 | |
| 24 | MB "Druskininkų servisas" | Druskininkų sav. | 1 578 059 | 126 870 | 1 | |
| 25 | UAB Two Wheels Empire | Kaunas | 1 531 748 | 58 521 | 6 | |
| 26 | UAB Liejamų dangų meistrai | Vilniaus r. sav. | 1 528 189 | 407 305 | 9 | |
| 27 | UAB "Taktinės pajėgos" | Vilnius | 1 361 617 | 168 385 | 3 | |
| 28 | UAB "FISH ON" | Gargždai | 1 343 951 | 56 933 | 4 | |
| 29 | UAB "Terrasport" | Vilnius | 1 301 902 | 63 100 | 8 | |
| 30 | UAB "Perkūno ginklinė" | Vilnius | 1 263 405 | 69 425 | 4 | |
| 31 | UAB Saugos akademija | Vilnius | 1 258 732 | 13 801 | 8 | |
| 32 | UAB "SURVIVAL" | Vilnius | 1 258 038 | 78 693 | 4 | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "BRIEDŽIUKAS" | Vilnius | 1 217 551 | 16 374 | 15 | |
| 34 | MB "Amūras" | Šiauliai | 1 181 844 | 20 103 | 5 | |
| 35 | UAB "Treniruoklių prekyba" | Pasvalio r. sav. | 1 136 196 | 41 471 | 3 | |
| 36 | UAB "Valtinė" | Molėtų r. sav. | 1 127 085 | 15 677 | 5 | |
| 37 | UAB "Litada" | Vilniaus r. sav. | 1 119 258 | 146 518 | 4 | |
| 38 | UAB "Aprigas" | Panevėžys | 1 118 332 | 16 788 | 1 | |
| 39 | UAB "Ultro" | Vilnius | 1 033 419 | 30 008 | 7 | |
| 40 | UAB Valčių centras | Kaunas | 1 032 153 | 138 234 | 5 | |
| 41 | UAB "ROVANA" | Vilniaus r. sav. | 1 015 071 | 33 769 | 17 | |
| 42 | UAB "LUKLA" | Vilnius | 1 009 113 | −71 658 | 10 | |
| 43 | UAB "Pongas" | Klaipėda | 991 140 | 18 694 | 1 | |
| 44 | UAB "Magnus ES" | Vilnius | 971 998 | 7 905 | 4 | |
| 45 | UAB "Multisportas" | Vilnius | 941 537 | 53 105 | 6 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "EGMINDA" | Vilnius | 937 193 | −88 589 | 6 | |
| 47 | UAB "TRITURUS" | Vilnius | 934 565 | 83 254 | 13 | |
| 48 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sporto gama" | Utena | 853 588 | −10 616 | 13 | |
| 49 | UAB "Arz group" | Švenčionių r. sav. | 845 958 | 23 515 | 4 | |
| 50 | UAB Ekoratai | Alytaus r. sav. | 821 273 | 78 829 | 4 | |
| 51 | UAB RERIJA | Alytus | 817 436 | 2 322 | 9 | |
| 52 | UAB Medžioklės centras | Vilnius | 810 764 | −43 655 | 7 | |
| 53 | UAB "VĖJAVAIKIS" | Molėtai | 774 469 | 43 347 | 6 | |
| 54 | "Royal Alliance" UAB | Vilnius | 768 925 | −18 761 | 5 | |
| 55 | UAB "Sportas ir mada" | Vilnius | 765 646 | −4 037 | 7 | |
| 56 | UAB "Flame Sport" | Šiaulių r. sav. | 736 912 | 158 836 | 1 | |
| 57 | UAB "Svaleksa" | Vilniaus r. sav. | 698 996 | 9 914 | 2 | |
| 58 | UAB "Veloma" | Klaipėda | 671 380 | 34 790 | 4 | |
| 59 | UAB "Velomanija" | Kaunas | 669 719 | 15 068 | 4 | |
| 60 | Uždaroji akcinė bendrovė "VASARĖ" | Klaipėda | 667 941 | 41 519 | 9 | |
| 61 | MB "Saalvi" | Vilnius | 662 294 | 36 336 | — | |
| 62 | UAB Milteka | Kupiškis | 659 274 | 24 899 | 2 | |
| 63 | UAB "Pas Gytį" | Kauno r. sav. | 648 537 | 45 908 | 2 | |
| 64 | UAB "Gensa" | Vilnius | 646 240 | 98 053 | 1 | |
| 65 | Uždaroji akcinė bendrovė "Nagista" | Klaipėda | 616 721 | 26 003 | 12 | |
| 66 | UAB "Ažūklė" | Kauno r. sav. | 606 960 | 2 112 | 4 | |
| 67 | Velloccino, UAB | Vilnius | 593 454 | 11 807 | 13 | |
| 68 | UAB "Viskas futbolui" | Klaipėda | 592 907 | 4 221 | 1 | |
| 69 | UAB "Galnera" | Šiauliai | 572 571 | −26 386 | 6 | |
| 70 | UAB "Verslo rykliai" | Vilniaus m. sav. | 545 454 | −103 815 | 5 | |
| 71 | UAB "Fishmasteris" | Utena | 517 440 | 2 509 | 2 | |
| 72 | UAB "BE SECURE BALTICS" | Kaunas | 498 950 | 18 004 | 5 | |
| 73 | UAB "Sports mode" | Kaunas | 496 158 | 13 896 | 4 | |
| 74 | Uždaroji akcinė bendrovė "Niksė" | Kaunas | 485 693 | 7 779 | 5 | |
| 75 | UAB "Girkama" | Vilnius | 477 104 | 13 931 | 2 | |
| 76 | UAB "MARIKS" | Vilnius | 437 237 | −9 672 | 9 | |
| 77 | UAB "Žvejo kultas" | Kauno r. sav. | 427 987 | 13 213 | 6 | |
| 78 | Uždaroji akcinė bendrovė "Marguva" | Kaunas | 422 459 | 6 985 | 3 | |
| 79 | Uždaroji akcinė bendrovė "DEVANA" | Vilnius | 421 921 | −2 376 | 4 | |
| 80 | MB Martsport | Kaunas | 414 403 | 3 366 | 3 | |
| 81 | UAB "Dviratininkas" | Kaunas | 412 839 | 3 823 | 4 | |
| 82 | UAB "V trade company" | Švenčionių r. sav. | 384 180 | 9 040 | 1 | |
| 83 | UAB "EXPLORE BALTIJA" | Vilnius | 367 116 | −22 502 | 2 | |
| 84 | UAB "Žūklės ekspertai" | Vilnius | 366 737 | 3 639 | 2 | |
| 85 | UAB "Atona" | Šiauliai | 356 097 | 31 673 | 3 | |
| 86 | UAB "HORSEMARKET" | Klaipėdos r. sav. | 353 847 | −40 962 | 6 | |
| 87 | MB "Aukštaitijos šaudymo centras" | Pasvalys | 352 908 | −6 705 | 1 | |
| 88 | UAB "Sporto technika" | Vilnius | 348 908 | 3 471 | 2 | |
| 89 | UAB "VIVA GAMBRA" | Kauno r. sav. | 347 009 | 45 639 | 4 | |
| 90 | UAB "Sportturas" | Kaunas | 345 723 | 8 401 | 6 | |
| 91 | UAB "Kobeta" | Palanga | 340 997 | 13 265 | 3 | |
| 92 | UAB "FOXAS" | Vilnius | 337 737 | 19 854 | 3 | |
| 93 | UAB "Prie Inkaro" | Kaunas | 329 583 | 2 563 | 5 | |
| 94 | UAB "Elanus" | Vilnius | 323 756 | 33 697 | 4 | |
| 95 | MB "FIGHTERSHOP KAUNAS" | Jonavos r. sav. | 314 662 | 36 689 | 1 | |
| 96 | Uždaroji akcinė bendrovė MAZGEIKOS ŽVEJYBA | Klaipėda | 308 902 | 59 | 4 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "Traversas" | Kaunas | 304 723 | 536 | 2 | |
| 98 | MB "Ponas Dviratis" | Vilnius | 304 177 | −22 785 | 3 | |
| 99 | UAB "SALNERA" | Kaunas | 294 302 | 26 698 | 3 | |
| 100 | UAB "Sportomanai LT" | Panevėžio r. sav. | 292 378 | 5 714 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 120 | 122 547 051 | 569 | 2,9% |
| Kaunas | 53 | 20 566 018 | 184 | 1,9% |
| Šiauliai | 12 | 13 803 580 | 82 | 3,7% |
| Klaipėda | 23 | 11 669 154 | 72 | 0,8% |
| Kupiškis | 3 | 5 510 983 | 21 | 3,8% |
| Vilniaus r. sav. | 7 | 4 617 690 | 36 | 1,4% |
| Klaipėdos r. sav. | 6 | 4 319 926 | 25 | 2,2% |
| Kauno r. sav. | 12 | 3 980 882 | 30 | 3,4% |
| Gargždai | 4 | 3 870 978 | 21 | 5,1% |
| Ukmergės r. sav. | 2 | 2 727 104 | 10 | 0,6% |
| Panevėžys | 12 | 2 038 300 | 19 | 1,4% |
| Druskininkų sav. | 1 | 1 578 059 | 1 | 8,0% |
| Utena | 3 | 1 477 504 | 21 | 0,5% |
| Švenčionių r. sav. | 2 | 1 230 138 | 5 | 2,6% |
| Molėtų r. sav. | 2 | 1 146 630 | 6 | 4,5% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 1 136 196 | 3 | 3,6% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 896 051 | 3 | 11,3% |
| Alytus | 3 | 841 395 | 9 | −14,3% |
| Alytaus r. sav. | 2 | 824 088 | 4 | 9,6% |
| Molėtai | 1 | 774 469 | 6 | 5,6% |
| Tauragė | 4 | 693 721 | 12 | 4,9% |
| Palanga | 2 | 460 484 | 7 | 1,5% |
| Mažeikiai | 4 | 445 614 | 9 | 7,3% |
| Zarasai | 2 | 418 438 | 8 | 12,8% |
| Pasvalys | 1 | 352 908 | 1 | −1,9% |
| Panevėžio r. sav. | 4 | 340 682 | 4 | 2,7% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 314 662 | 1 | 11,7% |
| Marijampolė | 4 | 233 388 | 7 | −6,1% |
| Jonava | 2 | 212 724 | 7 | 0,6% |
| Ukmergė | 3 | 194 278 | 8 | 1,4% |
| Ignalina | 1 | 190 359 | 1 | 47,7% |
| Varėna | 2 | 180 518 | 3 | −3,2% |
| Kelmė | 2 | 168 834 | 2 | 6,6% |
| Rietavas | 1 | 155 671 | — | 43,1% |
| Kretinga | 2 | 137 902 | 2 | 5,6% |
| Anykščiai | 3 | 135 663 | 4 | 5,0% |
| Biržų r. sav. | 1 | 130 055 | 4 | 0,2% |
| Kaišiadorys | 1 | 109 807 | 1 | 2,9% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 97 938 | 1 | 24,9% |
| Plungė | 1 | 95 706 | 1 | 2,7% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 81 239 | 2 | 8,2% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 62 116 | — | 12,1% |
| Kazlų Rūda | 1 | 61 900 | 2 | 47,6% |
| Skuodas | 1 | 59 305 | 2 | 4,6% |
| Marijampolės sav. | 1 | 57 040 | 1 | 19,4% |
| Raseiniai | 1 | 46 281 | 2 | 0,0% |
| Joniškis | 1 | 43 487 | — | 21,9% |
| Trakai | 1 | 43 129 | — | 20,0% |
| Kalvarija | 1 | 42 655 | 2 | 0,2% |
| Radviliškis | 1 | 30 791 | — | 0,3% |
| Prienų r. sav. | 1 | 29 747 | — | 46,3% |
| Šakiai | 1 | 28 580 | — | −16,5% |
| Kėdainiai | 1 | 25 842 | 1 | 5,0% |
| Šakių r. sav. | 1 | 24 002 | — | 12,5% |
| Pagėgiai | 1 | 23 210 | 1 | −18,1% |
| Šilutė | 1 | 10 531 | — | 30,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 2 | 9 995 | — | — |
| Telšių r. sav. | 1 | 4 120 | 2 | — |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 4 046 | — | — |
| Elektrėnai | 1 | 1 528 | — | — |
| Prienai | 2 | 129 | 2 | — |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
| Švenčionys | 1 | — | 1 | — |
| Anykščių r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės sporto įrangos, išskyrus ginklus ir šaudmenis, mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4761 — Knygų mažmeninė prekyba
- 4762 — Laikraščių, kitų periodinių leidinių ir raštinės reikmenų mažmeninė prekyba
- 4764 — Žaidimų ir žaislų mažmeninė prekyba
- 4769 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, kultūros ir rekreacijos prekių mažmeninė prekyba
- 4700 — Mažmeninė prekyba
- 4710 — Nespecializuota mažmeninė prekyba
- 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais
- 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba