Elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių įmonės Lietuvoje (EVRK 3512)
Sekcija D — Energetika
Aktyvios įmonės (2024)
801
Bendra apyvarta
733,9 mln €▲ 13,6%
Darbuotojai
1 616
Medianinė marža
18,1%
Augimas (metinis)
+13,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 3512
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AB "Ignitis gamyba" | Elektrėnai | 345 072 000 | 155 691 000 | 393 | |
| 2 | UAB Gren Klaipėda | Klaipėda | 41 412 366 | 13 672 300 | 34 | |
| 3 | Enefit Wind, UAB | Vilnius | 35 641 138 | −7 768 122 | 1 | |
| 4 | UAB "Vėjo parkai" | Vilnius | 18 112 579 | 19 218 579 | 1 | |
| 5 | UAB "Potentia industriae" | Vilnius | 16 249 522 | 259 537 | 1 | |
| 6 | UAB "VVP Investment" | Vilnius | 15 272 000 | 3 325 000 | 1 | |
| 7 | UAB "VEVP" | Vilnius | 13 588 871 | 269 012 | — | |
| 8 | UAB "Degaičių vėjas" | Vilnius | 12 215 850 | −340 431 | — | |
| 9 | UAB "Rokvėja" | Vilnius | 11 969 157 | 184 962 | 1 | |
| 10 | AMBERWIND, UAB | Klaipėda | 11 819 706 | 1 217 869 | 1 | |
| 11 | UAB "Windfarm Akmenė One" | Vilnius | 11 494 611 | 559 666 | 1 | — |
| 12 | UAB "EKO ENERGIJA" | Kaunas | 11 284 953 | 4 270 261 | 1 | |
| 13 | UAB "Pamario jėgainių energija" | Kaunas | 10 679 000 | 3 738 000 | 1 | |
| 14 | UAB "Šilalės vėjas" | Vilnius | 10 395 266 | 6 937 661 | 1 | |
| 15 | UAB "Anykščių vėjas" | Vilnius | 10 090 208 | 4 505 179 | 1 | |
| 16 | UAB "Renerga" | Jonavos r. sav. | 8 902 000 | 5 868 000 | 23 | |
| 17 | UAB "EURAKRAS" | Vilnius | 8 519 000 | 4 065 000 | 1 | |
| 18 | UAB "Foksita" | Kaunas | 7 198 529 | 186 614 | 4 | |
| 19 | UAB "Žvirgždaičių energija" | Vilnius | 6 599 631 | 1 583 054 | 1 | |
| 20 | UAB "Anykščiai PV" | Vilnius | 5 992 852 | −85 555 | — | |
| 21 | UAB "L-VĖJAS" | Vilnius | 5 905 000 | −643 000 | 1 | |
| 22 | UAB Molsolar | Vilnius | 5 222 484 | −1 214 673 | 1 | — |
| 23 | UAB "VĖJO GŪSIS" | Vilnius | 5 058 000 | 2 692 000 | 1 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "Renerga-1" | Jonavos r. sav. | 4 865 321 | 242 667 | 5 | |
| 25 | UAB "Biovatas" | Alytus | 4 517 987 | 932 653 | 7 | |
| 26 | UAB "VĖJO VATAS" | Vilnius | 4 008 000 | 1 558 000 | 1 | |
| 27 | UAB "EKO Srautas" | Vilnius | 2 926 928 | −3 304 191 | 1 | |
| 28 | Vydmantai wind park, UAB | Vilnius | 2 467 170 | 675 952 | 5 | |
| 29 | UAB "Energogrupė" | Alytus | 2 362 583 | −798 952 | 4 | |
| 30 | UAB "Hidrogreen" | Pasvalys | 2 344 365 | 349 943 | 21 | |
| 31 | UAB "Vėjas LT" | Vilnius | 2 323 000 | 1 469 000 | 1 | — |
| 32 | UAB "Vėjų spektras" | Šilutė | 2 298 585 | −771 525 | 3 | |
| 33 | UAB "9 sparnai" | Vilniaus m. sav. | 2 218 000 | −147 000 | 1 | |
| 34 | UAB "Bionalis wind" | Mažeikiai | 2 084 267 | 279 904 | 1 | |
| 35 | UAB "Relektra" | Vilnius | 1 794 936 | 640 615 | 1 | |
| 36 | RSI Solar 2 UAB | Vilnius | 1 778 924 | −361 586 | 2 | |
| 37 | Nala Lithuania S8 UAB | Vilnius | 1 398 220 | −806 061 | 1 | |
| 38 | UAB Saulera | Kaunas | 1 320 488 | −52 698 | 2 | |
| 39 | UAB "Saulės energijos projektai" | Vilnius | 1 274 668 | 818 961 | 1 | |
| 40 | RSI Solar 3 UAB | Vilnius | 1 258 650 | −283 753 | 1 | |
| 41 | RSI Solar 1 UAB | Vilnius | 1 201 463 | 51 693 | 1 | |
| 42 | UAB "Horreum" | Klaipėda | 1 136 930 | 349 632 | 1 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gamega" | Kauno r. sav. | 1 135 442 | 155 062 | 8 | |
| 44 | UAB "Ventus industria" | Klaipėda | 1 098 430 | 323 716 | 1 | |
| 45 | UAB "BALTIC SUN ENERGY" | Vilnius | 1 071 550 | 783 211 | 1 | |
| 46 | UAB Evieta Group | Kauno r. sav. | 1 052 088 | 4 486 | 6 | |
| 47 | UAB "DALENA" | Klaipėdos r. sav. | 1 040 445 | 552 116 | — | |
| 48 | UAB "Klaipėdos biokuras" | Kaunas | 1 022 179 | 820 031 | 1 | |
| 49 | UAB Vėjo linija 1 | Vilnius | 1 021 977 | 393 642 | 1 | |
| 50 | UAB "Vėjo ratas" | Telšių r. sav. | 1 013 992 | 20 206 | 19 | |
| 51 | UAB "Aurum strategia" | Kaunas | 947 530 | −53 899 | 4 | |
| 52 | UAB "RELIT" | Kaunas | 924 466 | 166 529 | 1 | |
| 53 | UAB Solarbank | Vilnius | 912 498 | 527 974 | 2 | |
| 54 | UAB "SOLAR PIII" | Kaunas | 912 222 | 15 353 | 1 | |
| 55 | UAB "Luturna" | Kaunas | 906 315 | 89 094 | 1 | |
| 56 | UAB "Tvari Energija" | Vilnius | 848 460 | −793 120 | 4 | |
| 57 | UAB "Berlainių vėjas" | Vilnius | 843 667 | 270 047 | 1 | |
| 58 | UAB "GG LTU S1" | Vilnius | 841 187 | 44 750 | 1 | |
| 59 | UAB "Vėjininkystė" | Šakių r. sav. | 839 607 | 263 626 | 1 | |
| 60 | UAB Alove Green Energy | Vilnius | 817 553 | 170 790 | 1 | — |
| 61 | UAB Sunas | Mažeikiai | 807 573 | 37 819 | 6 | |
| 62 | UAB Vėjo linija 2 | Vilnius | 803 735 | 163 580 | 1 | — |
| 63 | UAB "Vėjo nauda" | Šakių r. sav. | 802 539 | 372 959 | 1 | |
| 64 | UAB "VĖJŲ ENERGIJA" | Kaunas | 778 856 | −34 182 | 6 | |
| 65 | UAB "Partnerystės projektai dešimt" | Vilnius | 760 353 | 270 859 | 1 | |
| 66 | UAB "Ekoresursai" | Vilnius | 742 954 | 53 857 | 2 | |
| 67 | UAB "HIDROENERGIJA" | Kaunas | 732 549 | 158 822 | 1 | |
| 68 | UAB "VĖJO RESPUBLIKA" | Raseinių r. sav. | 719 353 | 21 320 | 16 | |
| 69 | UAB Vėjo galia | Vilnius | 693 915 | −286 815 | 1 | — |
| 70 | Onon energija, MB | Vilnius | 663 861 | 122 273 | — | |
| 71 | UAB "Provectus" | Kaunas | 654 120 | 361 952 | 1 | |
| 72 | UAB "Venka" | Vilkaviškio r. sav. | 635 252 | 261 002 | 2 | |
| 73 | UAB "Gemba" | Vilnius | 617 868 | 11 434 | 1 | |
| 74 | UAB "Lenergija" | Vilnius | 605 401 | −407 997 | 1 | |
| 75 | UAB "Psenergija" | Vilnius | 568 598 | −280 980 | 1 | |
| 76 | UAB "Valnanera" | Vilkaviškio r. sav. | 560 970 | −131 137 | 1 | |
| 77 | UAB Intergates | Vilnius | 559 834 | −175 445 | 1 | |
| 78 | UAB INTUVA | Vilnius | 556 880 | 14 421 | 4 | |
| 79 | UAB "GG LTU S2" | Vilnius | 546 140 | 13 297 | 1 | |
| 80 | UAB Solis Services | Vilnius | 525 170 | −101 599 | 1 | |
| 81 | UAB "Geniva" | Mažeikiai | 519 505 | 84 051 | 2 | |
| 82 | UAB "Energopliusas" | Alytus | 519 370 | 1 634 | 4 | |
| 83 | UAB ENER.Lt | Kaunas | 517 967 | 8 338 | 1 | |
| 84 | UAB "DALIS GERO" | Kaišiadorys | 502 868 | −351 933 | 3 | |
| 85 | UAB "Karjerų linija" | Vilnius | 482 549 | 183 800 | 3 | |
| 86 | UAB "Saulėkaita" | Klaipėdos r. sav. | 480 266 | 13 124 | 12 | |
| 87 | UAB "OAKWILL" | Telšių r. sav. | 448 700 | 39 451 | 2 | |
| 88 | UAB "Sobeta" | Vilnius | 443 338 | 90 018 | 1 | |
| 89 | UAB "Nenergija" | Vilnius | 439 188 | −289 594 | 1 | |
| 90 | UAB Nordic sun energy | Vilnius | 437 033 | 71 066 | 1 | |
| 91 | UAB "Jenergija" | Vilnius | 435 912 | −283 784 | 1 | |
| 92 | UAB Energreen solutions | Kauno r. sav. | 418 781 | −14 882 | 1 | |
| 93 | UAB "Senergita" | Vilnius | 413 141 | −281 427 | 1 | |
| 94 | UAB "Anokis" | Vilniaus r. sav. | 407 518 | 1 110 477 | 5 | |
| 95 | UAB "Vėjo jėgainių projektai" | Kaunas | 389 312 | 193 777 | 3 | |
| 96 | UAB "Sangeda" | Raseinių r. sav. | 384 553 | 21 144 | 8 | |
| 97 | UAB "Menergija" | Vilnius | 380 117 | −379 149 | 1 | |
| 98 | UAB "Saulės vėjo energija" | Mažeikių r. sav. | 379 552 | 13 448 | 1 | |
| 99 | UAB Carbon invest | Kauno r. sav. | 361 920 | 109 760 | 3 | |
| 100 | UAB "Zenergija" | Vilnius | 356 611 | −224 552 | 1 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Elektrėnai | 1 | 345 072 000 | 393 | 45,1% |
| Vilnius | 372 | 235 390 810 | 409 | 20,6% |
| Klaipėda | 27 | 53 535 229 | 60 | 10,3% |
| Kaunas | 88 | 41 476 143 | 142 | 12,7% |
| Jonavos r. sav. | 2 | 13 767 321 | 28 | 35,5% |
| Alytus | 20 | 7 814 418 | 49 | 31,2% |
| Mažeikiai | 33 | 5 891 794 | 69 | 14,8% |
| Kauno r. sav. | 23 | 3 606 358 | 47 | 1,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 21 | 2 599 031 | 19 | 46,5% |
| Telšių r. sav. | 9 | 2 586 351 | 46 | 11,9% |
| Vilniaus m. sav. | 4 | 2 354 360 | 6 | −6,6% |
| Pasvalys | 1 | 2 344 365 | 21 | 14,9% |
| Šilutė | 2 | 2 313 105 | 4 | 6,8% |
| Šakių r. sav. | 7 | 2 112 609 | 10 | 38,9% |
| Vilniaus r. sav. | 18 | 1 376 199 | 21 | −0,7% |
| Šiauliai | 23 | 1 230 930 | 34 | 62,5% |
| Vilkaviškio r. sav. | 5 | 1 209 294 | 9 | 8,9% |
| Raseinių r. sav. | 5 | 1 167 264 | 27 | 5,5% |
| Mažeikių r. sav. | 13 | 1 073 048 | 21 | 32,4% |
| Tauragės r. sav. | 6 | 707 310 | 9 | 42,4% |
| Marijampolės sav. | 6 | 599 982 | 23 | 27,9% |
| Kaišiadorys | 2 | 502 868 | 5 | −70,0% |
| Kretinga | 2 | 485 911 | 2 | 70,1% |
| Jurbarko r. sav. | 6 | 307 669 | 7 | −55,8% |
| Šiaulių r. sav. | 7 | 305 698 | 12 | −1,2% |
| Lazdijų r. sav. | 3 | 288 601 | 4 | 38,9% |
| Šilalės r. sav. | 3 | 287 015 | 5 | 10,6% |
| Raseiniai | 3 | 274 928 | 2 | 6,2% |
| Kretingos r. sav. | 7 | 266 164 | 11 | −1,4% |
| Tauragė | 5 | 236 310 | 8 | 24,7% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 225 624 | 4 | 16,1% |
| Plungės r. sav. | 2 | 203 364 | 4 | 24,4% |
| Druskininkai | 4 | 201 267 | — | −19,5% |
| Alytaus r. sav. | 2 | 186 370 | 2 | −16,1% |
| Širvintų r. sav. | 2 | 169 714 | 4 | −29,0% |
| Kupiškio r. sav. | 2 | 167 024 | 6 | −14,7% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 161 718 | 4 | 0,6% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 159 824 | 5 | −4,3% |
| Marijampolė | 3 | 138 270 | 6 | 35,3% |
| Telšiai | 5 | 132 815 | 7 | 3,6% |
| Palanga | 4 | 130 675 | 4 | 31,8% |
| Pakruojo r. sav. | 2 | 129 947 | 3 | −35,1% |
| Utenos r. sav. | 1 | 92 368 | 2 | 18,2% |
| Panevėžys | 7 | 80 268 | 10 | 18,4% |
| Trakų r. sav. | 2 | 77 292 | 2 | −2,9% |
| Šilutės r. sav. | 3 | 68 968 | 4 | 39,3% |
| Ignalina | 1 | 54 825 | 1 | 65,9% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 47 126 | 3 | 0,0% |
| Gargždai | 2 | 46 864 | 1 | 65,1% |
| Skuodas | 2 | 44 681 | 5 | 31,8% |
| Panevėžio r. sav. | 4 | 22 526 | 6 | −30,7% |
| Akmenės r. sav. | 1 | 21 992 | 1 | 10,4% |
| Prienų r. sav. | 1 | 20 650 | 2 | 37,3% |
| Pasvalio r. sav. | 3 | 15 724 | 2 | — |
| Neringos sav. | 1 | 12 469 | 1 | −505,4% |
| Prienai | 1 | 11 230 | 2 | 15,8% |
| Plungė | 2 | 11 106 | 2 | 12,6% |
| Anykščiai | 1 | 10 882 | 1 | 3,9% |
| Jonava | 5 | 6 113 | 11 | — |
| Biržų r. sav. | 1 | 5 054 | 1 | — |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 | 4 952 | 1 | — |
| Zarasų r. sav. | 1 | 4 203 | 3 | — |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 1 564 | 1 | — |
| Kazlų Rūda | 1 | 0 | — | — |
| Ignalinos r. sav. | 2 | — | 1 | — |
| Ukmergės r. sav. | 1 | — | — | — |
| Kėdainiai | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 3510 — Elektros energijos gamyba, perdavimas ir paskirstymas
- 3511 — Elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių
- 3513 — Elektros perdavimas
- 3514 — Elektros paskirstymas
- 3515 — Elektros pardavimas
- 3516 — Elektros energijos kaupimas
- 3500 — Elektros, dujų, garo tiekimas ir oro kondicionavimas
- 3521 — Dujų gamyba