Elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių įmonės Lietuvoje (EVRK 3511)
Sekcija D — Energetika
Aktyvios įmonės (2024)
540
Bendra apyvarta
177,5 mln €▲ 16,5%
Darbuotojai
787
Medianinė marža
6,8%
Augimas (metinis)
+16,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 3511
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB Vilniaus kogeneracinė jėgainė | Vilnius | 87 167 000 | 17 513 000 | 126 | |
| 2 | UAB Kauno kogeneracinė jėgainė | Kauno r. sav. | 53 423 000 | 26 418 000 | 44 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė Kauno termofikacijos elektrinė | Kaunas | 9 374 000 | −2 482 000 | 15 | |
| 4 | UAB "Naujoji energija" | Vilnius | 7 345 674 | 1 983 379 | 1 | |
| 5 | UAB "Elnova" | Klaipėda | 3 785 000 | 20 127 | — | |
| 6 | UAB "Geltona saulė" | Kaunas | 3 720 000 | 8 169 | — | — |
| 7 | UAB "Šilalės vėjo elektra" | Vilnius | 3 038 997 | 622 931 | 1 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "IVERNETA" | Vilnius | 2 529 360 | 786 053 | 1 | |
| 9 | UAB "Saulės nauda" | Vilnius | 2 399 201 | 353 258 | — | — |
| 10 | UAB "Sūdėnų vėjo elektra" | Vilnius | 2 056 895 | 437 712 | 1 | |
| 11 | UAB "Eimride" | Alytus | 1 587 152 | 94 672 | 15 | |
| 12 | UAB "Saulės metas" | Mažeikių r. sav. | 1 569 970 | 135 326 | 3 | |
| 13 | UAB "LA projektas" | Alytus | 1 268 400 | 43 550 | 1 | |
| 14 | MB "Individualūs techniniai sprendimai" | Vilnius | 1 037 227 | 255 888 | 4 | |
| 15 | UAB "Akvitas" | Akmenės r. sav. | 964 540 | 64 294 | 12 | |
| 16 | UAB "RR Invest" | Kaunas | 958 456 | 71 430 | 1 | |
| 17 | UAB "Mini paslauga" | Tauragės r. sav. | 846 300 | 20 614 | 4 | |
| 18 | UAB "Sanera" | Mažeikiai | 781 689 | 272 650 | 3 | |
| 19 | UAB "Sonergo" | Klaipėda | 757 246 | −331 502 | 18 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "AUTOIDĖJA" | Vilnius | 697 724 | −398 167 | 1 | |
| 21 | UAB "Pavilnių saulės slėnis 18" | Vilnius | 629 826 | 1 896 | 1 | |
| 22 | UAB VK energija | Vilnius | 610 413 | 54 494 | — | |
| 23 | UAB Forest Spa | Vilnius | 581 503 | 10 151 | 1 | |
| 24 | UAB "SANLEX" | Anykščių r. sav. | 580 683 | 110 206 | 2 | |
| 25 | UAB GINOL | Elektrėnų savivaldybės teritorija | 574 603 | 102 408 | — | |
| 26 | UAB "Vėjo Miestas" | Mažeikiai | 530 074 | −53 784 | 2 | |
| 27 | UAB "Investiciniai energetikos projektai" | Vilnius | 523 266 | 325 378 | 2 | |
| 28 | UAB Nutrex | Vilnius | 493 041 | 21 312 | 1 | |
| 29 | UAB "Solbalt" | Klaipėda | 489 182 | 365 276 | 3 | |
| 30 | UAB REL Energija | Vilnius | 454 641 | −17 469 | 2 | |
| 31 | UAB "Ardahus" | Alytus | 421 034 | 40 105 | 7 | |
| 32 | MB "Soliux" | Kaunas | 419 865 | 6 623 | — | |
| 33 | UAB "Etus" | Šilutė | 393 235 | 22 785 | 2 | |
| 34 | UAB "Telšių energija" | Telšių r. sav. | 375 867 | 64 090 | 2 | |
| 35 | MB "Futurus Energia" | Molėtų r. sav. | 351 152 | 51 130 | 7 | |
| 36 | UAB "Rolavento" | Kaunas | 343 188 | 99 774 | 3 | |
| 37 | UAB "Vaidmina" | Klaipėda | 338 898 | −115 995 | 7 | |
| 38 | UAB "SNP energija" | Mažeikių r. sav. | 333 559 | 21 361 | 2 | |
| 39 | UAB BW Capital | Vilnius | 332 814 | −91 171 | 2 | |
| 40 | UAB FOTONO GREITIS | Vilnius | 329 047 | 28 370 | 2 | |
| 41 | UAB Novus Energy | Mažeikiai | 295 838 | 142 378 | 2 | |
| 42 | UAB "Saulės kaina" | Klaipėdos r. sav. | 287 632 | −105 049 | 4 | |
| 43 | UAB Sunny LT | Alytaus r. sav. | 268 851 | 34 779 | 1 | |
| 44 | UAB "ENERSITA" | Visaginas | 259 082 | −170 591 | 2 | |
| 45 | UAB BIO VATAS | Vilnius | 256 700 | 181 290 | — | — |
| 46 | UAB "LAGUS" | Vilnius | 252 884 | 87 436 | 4 | |
| 47 | UAB "ŠVIESOS BLYKSNIS" | Tauragė | 246 194 | 11 892 | 8 | |
| 48 | UAB "Hovana" | Kėdainių r. sav. | 242 053 | 7 299 | 5 | |
| 49 | UAB BDR SUN | Vilnius | 239 389 | 12 019 | 5 | |
| 50 | UAB "Sostinės sporto grupė" | Vilnius | 237 980 | 129 776 | 1 | |
| 51 | UAB ITP E4 | Vilnius | 237 649 | 44 299 | 9 | |
| 52 | UAB "Kariotiškių energija" | Trakų r. sav. | 227 066 | 2 105 | 2 | |
| 53 | UAB "Mira Baltica" | Vilnius | 221 011 | −38 094 | — | |
| 54 | UAB SAULĖS GRUPĖ | Vilnius | 217 465 | 39 248 | — | — |
| 55 | UAB Pulsaras | Klaipėda | 214 136 | 42 481 | 2 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "DemaDa" | Elektrėnai | 213 626 | 1 152 | 3 | |
| 57 | UAB "Ekoinversta" | Mažeikiai | 210 763 | 740 | 1 | |
| 58 | UAB Erdar | Klaipėda | 198 884 | 2 649 | 7 | |
| 59 | UAB "Ignata" | Klaipėdos r. sav. | 197 809 | 3 833 | 8 | |
| 60 | UAB "ELMONA" | Pakruojo r. sav. | 193 371 | 2 299 | 7 | |
| 61 | UAB "Elarita" | Vilnius | 189 365 | 8 929 | 5 | |
| 62 | UAB NDS Baltic | Vilnius | 184 580 | 53 561 | — | — |
| 63 | UAB "925 DISTRIBUTIONS" | Kauno r. sav. | 169 338 | −31 122 | 3 | |
| 64 | UAB "OLIFU LT" | Kaunas | 168 950 | 36 273 | 2 | |
| 65 | UAB "Bioinvesticijos" | Molėtų r. sav. | 168 000 | 76 846 | 1 | |
| 66 | UAB "Viarmi Energetika" | Klaipėda | 166 156 | 56 996 | 4 | |
| 67 | UAB "Ekoenergy" | Plungės r. sav. | 163 381 | 40 732 | 2 | |
| 68 | UAB "Bogvila" | Mažeikiai | 151 980 | 43 692 | 2 | |
| 69 | UAB SB Elektra | Vilniaus r. sav. | 150 622 | 1 827 | 2 | |
| 70 | UAB "Ukrenta" | Klaipėda | 140 499 | 2 513 | — | |
| 71 | UAB "MELTECH LT" | Pasvalys | 135 757 | −43 762 | 5 | |
| 72 | WePower UAB | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 135 147 | −683 832 | 2 | |
| 73 | UAB Solerta | Šiaulių miesto savivaldybės teritorija | 133 420 | 6 590 | 5 | |
| 74 | UAB "Services EU" | Vilnius | 125 271 | −7 011 | 2 | |
| 75 | UAB "EW Cargo" | Šilutė | 124 690 | −13 408 | 1 | |
| 76 | UAB "Smartecon LT" | Kaunas | 122 672 | −490 673 | 4 | |
| 77 | UAB "Leotransa" | Tauragė | 119 139 | −55 | 2 | |
| 78 | UAB "EUGVĖJA" | Tauragės r. sav. | 116 486 | −1 733 | 2 | |
| 79 | UAB "ENERGMETA" | Elektrėnų sav. | 115 691 | 48 128 | 1 | |
| 80 | UAB "Namų kūrėjai" | Vilnius | 108 979 | −13 790 | 1 | |
| 81 | UAB "Gamatransa" | Vilnius | 107 465 | 558 | 1 | |
| 82 | MB "Sinova LT" | Šakių r. sav. | 106 737 | 12 069 | — | |
| 83 | UAB SAUGEDA | Kaunas | 104 457 | 384 | 4 | |
| 84 | UAB Solis Fortis | Vilnius | 104 440 | −5 150 | 2 | |
| 85 | UAB "Green Power LT" | Vilnius | 103 145 | 677 | 2 | |
| 86 | MB "Molenda" | Kaunas | 100 446 | 785 795 | 2 | |
| 87 | Uždaroji akcinė bendrovė "Altenergija" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 100 144 | −6 612 | 6 | |
| 88 | UAB "Peroja" | Vilnius | 99 815 | 57 047 | 1 | |
| 89 | UAB "Redvina" | Tauragė | 99 557 | 7 701 | — | |
| 90 | UAB "Finansų namai" | Vilnius | 97 468 | 3 736 | 2 | |
| 91 | UAB Renergypro | Vilnius | 94 218 | 228 238 | 2 | |
| 92 | UAB Balancy grid | Kaunas | 94 009 | −2 277 | 2 | |
| 93 | UAB "Eltinklas" | Marijampolė | 93 996 | 82 951 | 7 | |
| 94 | UAB S PROJEKTAI | Vilnius | 92 338 | 20 988 | 1 | |
| 95 | UAB "Energijos linija" | Vilnius | 87 784 | 52 625 | 2 | |
| 96 | UAB "Resolus" | Klaipėda | 85 225 | −8 078 | — | — |
| 97 | UAB "PV Investments" | Vilnius | 83 522 | 39 578 | 1 | |
| 98 | MB ELEKTRO 1 | Vilnius | 80 499 | 2 159 | 4 | |
| 99 | UAB "Saulėta energija plius" | Marijampolė | 79 914 | −6 142 | — | |
| 100 | UAB "SOLVITUS" | Vilnius | 79 431 | 5 519 | 3 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 249 | 95 069 833 | 371 | 4,3% |
| Kauno r. sav. | 11 | 53 684 274 | 59 | 5,5% |
| Kaunas | 38 | 11 979 285 | 53 | 7,5% |
| Alytus | 14 | 3 412 800 | 33 | 6,0% |
| Mažeikiai | 17 | 2 253 253 | 24 | 34,6% |
| Klaipėda | 19 | 1 942 164 | 45 | 18,2% |
| Mažeikių r. sav. | 7 | 1 911 144 | 7 | 7,5% |
| Akmenės r. sav. | 2 | 964 540 | 12 | 6,7% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 846 300 | 4 | 2,4% |
| Anykščių r. sav. | 3 | 580 683 | 2 | 19,0% |
| Šilutė | 3 | 538 431 | 4 | −10,8% |
| Molėtų r. sav. | 3 | 519 152 | 8 | 30,2% |
| Telšių r. sav. | 1 | 375 867 | 2 | 17,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 10 | 286 371 | 18 | 42,0% |
| Alytaus r. sav. | 4 | 268 851 | 1 | 12,9% |
| Kėdainių r. sav. | 2 | 267 162 | 6 | 10,5% |
| Vilniaus r. sav. | 10 | 256 358 | 3 | 3,1% |
| Tauragė | 11 | 253 546 | 18 | 4,8% |
| Trakų r. sav. | 2 | 228 466 | 2 | 0,9% |
| Elektrėnai | 2 | 213 626 | 3 | 0,5% |
| Pakruojo r. sav. | 2 | 200 371 | 10 | 1,2% |
| Šakių r. sav. | 5 | 173 313 | 9 | −33,1% |
| Plungės r. sav. | 2 | 163 381 | 2 | 24,9% |
| Šiauliai | 14 | 145 033 | 10 | −15,4% |
| Pasvalys | 1 | 135 757 | 5 | −32,2% |
| Marijampolė | 9 | 130 653 | 8 | 88,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 6 | 79 158 | 4 | 24,4% |
| Visagino sav. | 2 | 77 990 | 1 | 40,0% |
| Panevėžys | 14 | 71 214 | 8 | −22,6% |
| Ukmergė | 2 | 69 749 | 7 | 15,7% |
| Šiaulių r. sav. | 5 | 68 987 | 2 | 15,2% |
| Raseinių r. sav. | 2 | 53 260 | 1 | −3,7% |
| Ukmergės r. sav. | 3 | 47 178 | — | 8,5% |
| Neringa | 3 | 46 890 | 4 | −19,1% |
| Telšiai | 1 | 44 951 | — | 5,6% |
| Vilkaviškio r. sav. | 3 | 42 383 | 3 | −1,2% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 37 632 | 2 | 12,9% |
| Švenčionių r. sav. | 5 | 29 989 | 7 | 2,2% |
| Jonava | 4 | 13 000 | 2 | 42,4% |
| Plungė | 3 | 12 600 | 2 | −31,4% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 10 817 | 1 | 33,6% |
| Vilkaviškis | 1 | 6 353 | 2 | — |
| Marijampolės sav. | 2 | 4 249 | 1 | — |
| Palanga | 1 | 3 990 | 2 | — |
| Zarasų r. sav. | 1 | 1 010 | 2 | — |
| Radviliškio r. sav. | 2 | 0 | 1 | — |
| Šilutės r. sav. | 6 | 0 | 3 | — |
| Pasvalio r. sav. | 2 | 0 | — | — |
| Joniškio r. sav. | 2 | 0 | 2 | — |
| Raseiniai | 1 | 0 | — | — |
| Utena | 3 | 0 | — | — |
| Biržai | 1 | 0 | 3 | — |
| Naujoji Akmenė | 1 | 0 | — | — |
| Druskininkai | 1 | — | — | — |
| Jonavos r. sav. | 2 | — | 1 | — |
| Anykščiai | 1 | — | — | — |
| Visaginas | 1 | — | — | — |
| Gargždai | 3 | — | 5 | — |
| Molėtai | 2 | — | 2 | — |
| Radviliškis | 3 | — | — | — |
| Pakruojis | 1 | — | — | — |
| Rietavo sav. | 1 | — | — | — |
| Vilniaus m. sav. | 1 | — | — | — |
| Kretingos r. sav. | 1 | — | — | — |
| Kretinga | 2 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 3510 — Elektros energijos gamyba, perdavimas ir paskirstymas
- 3512 — Elektros gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių
- 3513 — Elektros perdavimas
- 3514 — Elektros paskirstymas
- 3515 — Elektros pardavimas
- 3516 — Elektros energijos kaupimas
- 3500 — Elektros, dujų, garo tiekimas ir oro kondicionavimas
- 3521 — Dujų gamyba