Žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2830)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
17
Bendra apyvarta
70,3 mln €▼ 19,3%
Darbuotojai
594
Medianinė marža
2,8%
Augimas (metinis)
−19,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 16 įmonių — EVRK 2830
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "Kinze Europe", UAB | Trakų r. sav. | 21 630 917 | −1 196 982 | 63 | |
| 2 | Akcinė bendrovė "Rokiškio mašinų gamykla" | Rokiškis | 12 617 908 | 391 508 | 134 | |
| 3 | UAB "WESTERN FABRICATIONS" | Mažeikių r. sav. | 10 459 750 | −433 553 | 87 | |
| 4 | UAB "FTG Baltic" | Vilnius | 5 101 525 | 87 799 | 18 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "V. Padagas ir Ko" | Plungės r. sav. | 4 913 264 | 209 506 | 58 | |
| 6 | UAB Universe Group | Mažeikiai | 3 878 143 | 231 823 | 28 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dinapolis" | Kaišiadorių r. sav. | 3 694 895 | 102 604 | 56 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "LAUMETRIS" | Kėdainių r. sav. | 3 601 719 | 262 167 | 44 | |
| 9 | UAB "Radviliškio mašinų gamykla" | Radviliškis | 1 662 825 | 8 425 | 66 | |
| 10 | UAB "Andrava" | Mažeikių r. sav. | 1 312 545 | 17 693 | 17 | |
| 11 | UAB "Mototecha" | Panevėžio r. sav. | 945 064 | 75 154 | 11 | |
| 12 | UAB "Agroforteka" | Kaunas | 289 627 | 58 662 | 2 | |
| 13 | UAB "BALTOJI SKIEDRA" | Šiaulių r. sav. | 72 001 | −14 177 | 2 | |
| 14 | UAB "Turbotechnologija" | Klaipėdos r. sav. | 60 645 | −4 094 | 2 | |
| 15 | UAB Jusrama | Radviliškio r. sav. | 56 985 | 19 958 | 1 | — |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "AGREGATAS" | Vilnius | 6 876 | −88 049 | 4 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Trakų r. sav. | 1 | 21 630 917 | 63 | −5,5% |
| Rokiškis | 1 | 12 617 908 | 134 | 3,1% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 11 772 295 | 104 | −1,4% |
| Vilnius | 2 | 5 108 401 | 22 | 1,7% |
| Plungės r. sav. | 1 | 4 913 264 | 58 | 4,3% |
| Mažeikiai | 1 | 3 878 143 | 28 | 6,0% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 3 694 895 | 56 | 2,8% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 3 601 719 | 44 | 7,3% |
| Radviliškis | 1 | 1 662 825 | 66 | 0,5% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 945 064 | 11 | 8,0% |
| Kaunas | 1 | 289 627 | 2 | 20,3% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 72 001 | 3 | −19,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 60 645 | 2 | −6,8% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 56 985 | 1 | 35,0% |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 16 įmonių žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 16 įmonių žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 16 įmonių žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės žemės ir miškų ūkio mašinų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2811 — Variklių ir turbinų, išskyrus orlaivių, transporto priemonių ir motociklų variklius, gamyba
- 2812 — Hidraulinės energijos įrangos gamyba
- 2813 — Kitų siurblių ir kompresorių gamyba
- 2814 — Kitų čiaupų ir sklendžių gamyba
- 2815 — Guolių, krumpliaračių, krumplinių pavarų ir varomųjų elementų gamyba
- 2821 — Orkaičių, krosnių ir stacionariosios buitinės šildymo įrangos gamyba
- 2822 — Kėlimo ir krovimo įrangos gamyba
- 2823 — Įstaigos mašinų ir įrangos (išskyrus kompiuterius ir išorinę įrangą) gamyba