Kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2059)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
32
Bendra apyvarta
884,3 mln €▼ 5,9%
Darbuotojai
1 792
Medianinė marža
7,2%
Augimas (metinis)
−5,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 34 įmonių — EVRK 2059
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Thermo Fisher Scientific Baltics" | Vilnius | 790 272 619 | 450 984 395 | 1 453 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Pasvalio agrochemija" | Pasvalys | 35 960 413 | 2 767 883 | 18 | |
| 3 | JSC Europe stabilizers, UAB | Klaipėdos r. sav. | 10 241 765 | 104 458 | 12 | |
| 4 | MB "EUROLIT EU" | Vilnius | 9 067 433 | 2 099 037 | 8 | |
| 5 | UAB "Nando" | Kaunas | 6 325 131 | 458 444 | 36 | |
| 6 | UAB "Insola" | Trakų r. sav. | 5 985 315 | 580 462 | 22 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ekotakas" | Kaunas | 5 789 650 | 489 619 | 23 | |
| 8 | Akcinė bendrovė "Detonas" | Pakruojo r. sav. | 4 902 617 | 900 444 | 42 | |
| 9 | UAB "Danushis Chemicals" | Klaipėda | 3 305 420 | 642 142 | 17 | |
| 10 | UAB "RUTINAS" | Kaunas | 2 734 747 | 232 700 | 12 | |
| 11 | AB "Alytaus chemija" | Alytus | 2 021 110 | 110 894 | 28 | |
| 12 | UAB "Promo Aroma" | Vilnius | 1 995 572 | 344 490 | 18 | |
| 13 | UAB "Darom AS" | Vilnius | 997 741 | 140 239 | 11 | |
| 14 | UAB "Mijuda" | Trakų r. sav. | 818 861 | 14 155 | 9 | |
| 15 | UAB "Antrocelas LT" | Šiaulių r. sav. | 815 620 | 97 516 | 3 | |
| 16 | UAB "BALTIC NANO TECHNOLOGIES" | Kauno r. sav. | 769 721 | 92 234 | 12 | |
| 17 | Otava Chemicals, MB | Vilnius | 581 637 | 6 732 | — | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "ARSADA" | Vilnius | 357 065 | 1 409 | 7 | |
| 19 | UAB "Lielbata" | Mažeikių r. sav. | 296 616 | 135 205 | 3 | |
| 20 | UAB "UNII" | Mažeikių r. sav. | 291 759 | 23 812 | 3 | |
| 21 | UAB DAAV | Klaipėdos r. sav. | 196 708 | −42 050 | 19 | — |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "JURBY WATER TECH" | Kaunas | 139 249 | −628 960 | 15 | |
| 23 | UAB "ENO EXTRACTUM" | Kaunas | 101 565 | 2 580 | 6 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ekochemeta" | Vilnius | 79 786 | −19 649 | 3 | |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sedum" | Kauno r. sav. | 60 999 | −26 204 | 4 | |
| 26 | UAB "LITPLASTMET" | Vilnius | 50 686 | 1 726 | 1 | |
| 27 | UAB "Reniuma" | Klaipėda | 44 468 | −4 790 | 1 | |
| 28 | UAB "Wheel stripping" | Kauno r. sav. | 43 280 | 6 662 | 1 | |
| 29 | MB "Laiherta" | Kaunas | 28 960 | −1 604 | — | |
| 30 | UAB BalRock Lithuania | Kaunas | 25 744 | −45 106 | 2 | — |
| 31 | UAB "Pupa supa" | Kaunas | 22 194 | 1 046 | 2 | |
| 32 | UAB "Terpenas" | Klaipėdos r. sav. | 2 010 | 74 | 1 | |
| 33 | MB "Vasaros kvapas" | Palanga | 110 | 110 | — | |
| 34 | UAB "Solar Baltija" | Šiauliai | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 8 | 803 402 539 | 1 501 | 8,7% |
| Pasvalys | 1 | 35 960 413 | 18 | 7,7% |
| Kaunas | 8 | 15 167 240 | 96 | 3,6% |
| Klaipėdos r. sav. | 3 | 10 440 483 | 32 | −10,2% |
| Trakų r. sav. | 2 | 6 804 176 | 31 | 5,7% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 4 902 617 | 42 | 18,4% |
| Klaipėda | 2 | 3 349 888 | 18 | 4,3% |
| Alytus | 1 | 2 021 110 | 28 | 5,5% |
| Kauno r. sav. | 3 | 874 000 | 17 | 12,0% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 815 620 | 3 | 12,0% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 588 375 | 6 | 26,9% |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, cheminių medžiagų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2051 — Skystųjų biodegalų gamyba
- 2000 — Chemikalų ir chemijos produktų gamyba
- 2011 — Pramoninių dujų gamyba
- 2012 — Dažiklių ir pigmentų gamyba
- 2013 — Kitų pagrindinių neorganinių chemikalų gamyba
- 2014 — Kitų pagrindinių organinių chemikalų gamyba
- 2015 — Trąšų ir azoto junginių gamyba
- 2016 — Pirminių plastikų gamyba