Nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1107)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
54
Bendra apyvarta
139,2 mln €▲ 29,5%
Darbuotojai
708
Medianinė marža
4,1%
Augimas (metinis)
+29,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 52 įmonių — EVRK 1107
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Birštono mineraliniai vandenys" ir Ko | Birštonas | 27 236 194 | 157 632 | 71 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Druskininkų Rasa" | Druskininkai | 22 928 833 | 2 138 352 | 83 | |
| 3 | UAB "Eckes-Granini Baltic" | Vilnius | 20 490 131 | 1 464 621 | 47 | |
| 4 | UAB "OMG Bubble Tea" | Panevėžys | 13 981 597 | −2 057 893 | 210 | |
| 5 | UAB "Kauen craft" | Kaunas | 13 182 328 | 1 614 590 | 91 | |
| 6 | UAB "MEGA BALTIC" | Vilnius | 10 577 382 | 1 745 246 | 20 | |
| 7 | UAB "AKVAVITA" | Druskininkų sav. | 10 261 150 | 555 515 | 42 | |
| 8 | UAB "Allied Beverages" | Varėna | 7 490 700 | −708 641 | 1 | |
| 9 | UAB "Darnus verslas" | Kauno r. sav. | 4 021 737 | −828 460 | 32 | |
| 10 | Akcinė bendrovė "Baltijos mineralinių vandenų kompanija" | Telšiai | 3 442 294 | 2 976 | 32 | |
| 11 | UAB ACALA Group | Kaunas | 1 662 966 | 270 020 | 15 | |
| 12 | UAB UNIQA LT | Druskininkų sav. | 1 421 681 | −341 138 | 14 | |
| 13 | UAB "Productivity House" | Kaunas | 1 068 450 | 46 215 | 4 | |
| 14 | Uždaroji akcinė bendrovė "NARTIDA IR KO" | Vilniaus r. sav. | 1 059 157 | 96 496 | 9 | |
| 15 | UAB "ELMERA" | Druskininkai | 1 026 133 | 94 698 | 7 | |
| 16 | UAB "Sentonis" | Vilnius | 966 682 | −23 538 | 18 | |
| 17 | MB "Kombučerija" | Vilnius | 495 841 | 44 616 | 7 | |
| 18 | UAB "Kseda" | Šiauliai | 476 049 | 66 289 | 9 | |
| 19 | UAB "Benedico" | Vilnius | 370 818 | −4 662 | 11 | |
| 20 | MB "Arbatologija" | Kaunas | 283 980 | 61 184 | 4 | |
| 21 | Mažoji bendrija Litriukas | Klaipėda | 277 426 | 2 171 | 8 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "Labora" | Vilkaviškio r. sav. | 251 520 | −13 463 | — | |
| 23 | UAB "Sileka" | Šiaulių r. sav. | 235 482 | 8 989 | 6 | |
| 24 | MB Geras raugas | Vilnius | 215 245 | 42 175 | 2 | — |
| 25 | MB "Kambo kombucha" | Šakių r. sav. | 198 407 | 520 | 3 | |
| 26 | Research and Production Company "MELT WATER", UAB | Klaipėdos r. sav. | 112 285 | −366 841 | 6 | |
| 27 | MB "Kaip kam" | Trakai | 106 867 | 1 644 | — | |
| 28 | UAB "Aqua verum" | Kauno r. sav. | 105 704 | 663 | 2 | |
| 29 | "LEDYNŲ VANDUO", UAB | Klaipėdos r. sav. | 103 854 | −290 534 | 5 | |
| 30 | UAB Giralus | Vilniaus r. sav. | 71 752 | −95 016 | 5 | |
| 31 | UAB "Funkciniai gėrimai" | Joniškio r. sav. | 57 326 | −72 711 | 1 | |
| 32 | UAB "Ežio ūkis" | Kaunas | 56 170 | −3 778 | 1 | |
| 33 | UAB "Alitasa" | Kretingos r. sav. | 46 647 | −5 828 | 2 | |
| 34 | MB BioAgna | Švenčionių r. sav. | 37 817 | −3 984 | — | |
| 35 | UAB Arsado | Kaunas | 37 766 | 503 | 1 | |
| 36 | MB "K beverages" | Zarasų r. sav. | 18 600 | 11 360 | — | — |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jusilta" | Tauragės r. sav. | 15 703 | 2 961 | 2 | |
| 38 | UAB "Natūralus vanduo" | Vilnius | 14 200 | −46 581 | 2 | |
| 39 | UAB Kmyninė | Ukmergės r. sav. | 12 129 | 5 725 | 2 | |
| 40 | UAB "AGRONETA" | Kaunas | 9 600 | −7 061 | 2 | |
| 41 | MB Suleda | Kėdainių r. sav. | 9 093 | 6 184 | — | |
| 42 | Mažoji bendrija "Duvadai" | Šilalės r. sav. | 8 117 | 1 948 | — | — |
| 43 | UAB "Druskininkų Hermis" | Druskininkų sav. | 7 000 | 4 791 | 1 | |
| 44 | UAB "Koala Bear" | Vilkaviškis | 3 918 | −3 139 | 1 | |
| 45 | MB Kvasas | Vilnius | 3 460 | −2 559 | 1 | — |
| 46 | MB Limonadas Šimonadas | Vilnius | 1 495 | 1 311 | 2 | — |
| 47 | Good Bubb, MB | Vilniaus r. sav. | 165 | −14 863 | 1 | |
| 48 | UAB Biodrinks | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 49 | UAB "Fulereno biosistemos" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 50 | Paloma drinks, MB | Palanga | 0 | −358 | — | |
| 51 | MB Savorini | Vilniaus r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 52 | LENK SVEIKAI | Klaipėdos r. sav. | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 9 | 31 778 599 | 76 | 12,7% |
| Birštonas | 1 | 27 236 194 | 71 | 0,6% |
| Druskininkai | 2 | 23 954 966 | 90 | 9,3% |
| Kaunas | 8 | 16 301 260 | 118 | 8,3% |
| Panevėžys | 1 | 13 981 597 | 210 | −14,7% |
| Druskininkų sav. | 3 | 11 689 831 | 57 | −9,3% |
| Varėna | 1 | 7 490 700 | 1 | −9,5% |
| Kauno r. sav. | 2 | 4 127 441 | 34 | −10,0% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 1 059 322 | 10 | 9,1% |
| Šiauliai | 1 | 476 049 | 9 | 13,9% |
| Klaipėda | 1 | 277 426 | 8 | 0,8% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 235 482 | 6 | 3,8% |
| Šakių r. sav. | 1 | 198 407 | 3 | 0,3% |
| Trakai | 2 | 106 867 | — | 1,5% |
| Klaipėdos r. sav. | 3 | 103 854 | 5 | −279,8% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 57 326 | 1 | −126,8% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 46 647 | 2 | −12,5% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 37 817 | — | −10,5% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 18 600 | — | 61,1% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 15 703 | 2 | 18,9% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 12 129 | 2 | 47,2% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 9 093 | — | — |
| Šilalės r. sav. | 1 | 8 117 | — | — |
| Vilkaviškis | 1 | 3 918 | 1 | — |
| Palanga | 1 | 0 | — | — |
| Marijampolė | 1 | — | — | — |
| Trakų r. sav. | 1 | — | — | — |
| Jonava | 1 | — | — | — |
| Elektrėnų sav. | 1 | — | 2 | — |
| Širvintų r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamyba veiklos srityje 2022 m.