Alaus gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1105)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
39
Bendra apyvarta
330,7 mln €▲ 1,9%
Darbuotojai
1 548
Medianinė marža
4,7%
Augimas (metinis)
+1,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 44 įmonių — EVRK 1105
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "ŠVYTURYS-UTENOS ALUS" | Utena | 112 929 031 | 4 750 220 | 369 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kalnapilio-Tauro grupė" | Panevėžys | 87 978 549 | 2 121 902 | 302 | |
| 3 | AB "Volfas Engelman" | Kaunas | 86 944 405 | 4 417 501 | 291 | |
| 4 | UAB "Vilniaus alus" | Vilnius | 15 328 611 | 621 806 | 152 | |
| 5 | Tikroji ūkinė bendrija | Biržų r. sav. | 6 716 380 | 54 434 | 88 | |
| 6 | Akcinė bendrovė "Kauno alus" | Kaunas | 6 325 439 | 312 655 | 73 | |
| 7 | AB "GUBERNIJA" | Šiauliai | 4 917 666 | 1 618 619 | 120 | |
| 8 | UAB "Aukštaitijos bravorai" | Panevėžio r. sav. | 3 394 450 | 230 625 | 38 | |
| 9 | UAB "Davra" | Pakruojis | 2 192 114 | 353 911 | 22 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Biržų alus" | Biržai | 2 029 306 | −90 800 | 27 | |
| 11 | Genys Brewing, UAB | Kaunas | 1 666 868 | 86 320 | 9 | |
| 12 | UAB "Alsteka" | Pasvalio r. sav. | 1 004 234 | 45 815 | 25 | |
| 13 | UAB "Širvėnos bravoras" | Biržų r. sav. | 827 511 | 32 528 | 17 | |
| 14 | UAB "Panevėžio alus" | Panevėžys | 818 549 | 78 778 | 10 | |
| 15 | UAB "ŠVYTURYS BREWERY" | Klaipėda | 599 385 | 590 | 9 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Armeniukas" | Jurbarko r. sav. | 440 795 | 40 063 | 19 | |
| 17 | UAB "BEAR BOAR" | Visaginas | 398 431 | −157 481 | 9 | |
| 18 | UAB "Joalda" | Pasvalio r. sav. | 384 350 | 9 299 | 25 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Juozo alus" | Kretingos r. sav. | 335 715 | 28 092 | 8 | |
| 20 | UAB "Sunkus partneris" | Vilnius | 196 191 | −2 161 | 4 | |
| 21 | UAB bravoras "Apynys" | Kauno r. sav. | 165 530 | 5 516 | 2 | |
| 22 | UAB "Vasaknų dvaras" | Zarasų r. sav. | 87 682 | 1 850 | 3 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "A" | Vilnius | 71 772 | −56 135 | 4 | |
| 24 | UAB "Cor intermedium" | Vilnius | 68 476 | 17 391 | 1 | |
| 25 | UAB "Ustukių alus" | Pasvalio r. sav. | 62 839 | 7 004 | 7 | |
| 26 | UAB "Su puta" | Panevėžio r. sav. | 62 518 | 3 011 | 4 | |
| 27 | MB "Bravoriuks" | Pasvalys | 55 860 | −34 440 | 4 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Raginėlis" | Pasvalys | 52 682 | 3 973 | 5 | |
| 29 | UAB "GMP Group" | Vilnius | 50 505 | 22 514 | 3 | |
| 30 | Mažoji bendrija "Ibu brewing" | Vilniaus r. sav. | 47 212 | −44 040 | 2 | — |
| 31 | Individuali įmonė | Pakruojo r. sav. | 43 369 | 4 738 | 6 | |
| 32 | UAB "Linkuvos alus" | Pakruojo r. sav. | 40 897 | 3 420 | 5 | |
| 33 | MB Mambra | Vilnius | 37 999 | 1 841 | 3 | |
| 34 | UAB "ALAUS PURSLAI" | Panevėžys | 34 788 | 2 390 | 2 | |
| 35 | UAB "Piniavos alutis" | Panevėžio r. sav. | 29 429 | −38 954 | 5 | |
| 36 | UAB Butautų dvaro bravoras | Panevėžys | 26 400 | −13 048 | — | |
| 37 | MB Saladinas | Vilnius | 22 119 | 272 | — | — |
| 38 | UAB "Aluverda" | Radviliškio r. sav. | 17 783 | −26 144 | 4 | |
| 39 | UAB "Pekla" | Kauno r. sav. | 8 083 | −18 231 | 3 | |
| 40 | Mono renginiai, MB | Kaunas | 6 446 | −6 332 | — | — |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "Apynys" | Kaunas | 3 351 | −1 296 | 1 | |
| 42 | UAB "Pilsotas LT" | Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 3 098 | −20 849 | 1 | — |
| 43 | UAB Labanoro šaltinis | Švenčionių r. sav. | 769 | −10 490 | 1 | — |
| 44 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vygantas" | Pakruojis | 0 | −2 871 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Utena | 1 | 112 929 031 | 369 | 4,2% |
| Kaunas | 5 | 94 946 509 | 374 | 5,1% |
| Panevėžys | 3 | 88 831 886 | 314 | 6,9% |
| Vilnius | 8 | 15 775 673 | 167 | 4,1% |
| Biržų r. sav. | 2 | 7 543 891 | 105 | 2,4% |
| Panevėžio r. sav. | 3 | 3 486 397 | 47 | 4,8% |
| Pakruojis | 1 | 2 192 114 | 22 | 16,1% |
| Biržai | 1 | 2 029 306 | 27 | −4,5% |
| Pasvalio r. sav. | 3 | 1 451 423 | 57 | 4,6% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 440 795 | 19 | 9,1% |
| Visaginas | 1 | 398 431 | 9 | −39,5% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 335 715 | 8 | 8,4% |
| Pasvalys | 2 | 108 542 | 9 | −27,1% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 87 682 | 3 | 2,1% |
| Pakruojo r. sav. | 2 | 84 266 | 11 | 9,6% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 47 212 | 2 | −93,3% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 17 783 | 4 | −147,0% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 769 | 1 | — |
| Kelmė | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai alaus gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių alaus gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės alaus gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės alaus gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai alaus gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių alaus gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės alaus gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės alaus gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai alaus gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių alaus gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės alaus gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės alaus gamyba veiklos srityje 2022 m.