Pieninių galvijų auginimas įmonės Lietuvoje (EVRK 0141)
Sekcija A — Žemės ūkis
Aktyvios įmonės (2024)
24
Bendra apyvarta
43,4 mln €▲ 13,3%
Darbuotojai
287
Medianinė marža
2,2%
Augimas (metinis)
+13,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 30 įmonių — EVRK 0141
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Žemės ūkio kooperatinė bendrovė "Pieno gėlė" | Plungė | 21 463 245 | 304 720 | 39 | |
| 2 | Padovinio žemės ūkio bendrovė | Marijampolės sav. | 10 877 415 | 2 222 011 | 103 | |
| 3 | Smilgių žemės ūkio bendrovė | Marijampolės sav. | 5 663 827 | 1 426 449 | 56 | |
| 4 | Žemės ūkio bendrovė "AGARO RIEŠUTAS" | Biržų r. sav. | 1 143 991 | 25 619 | 16 | |
| 5 | UAB "LAUFRIZA" | Kėdainių r. sav. | 972 551 | 93 872 | 15 | |
| 6 | Žemės ūkio kooperatyvas "Krosnos pienas" | Lazdijų r. sav. | 432 359 | 206 | 5 | |
| 7 | Kooperatinė bendrovė Austėjos pieno ūkis | Mažeikių r. sav. | 384 761 | −307 182 | 1 | |
| 8 | ŽŪB "Tikras lietuviškas ūkis" | Panevėžio r. sav. | 379 513 | 34 827 | 4 | |
| 9 | MB "MTS group LT" | Klaipėda | 325 228 | 4 160 | 7 | |
| 10 | UAB "Švedijos pienas" | Telšių r. sav. | 310 296 | −224 823 | 7 | |
| 11 | UAB "Algisa" | Trakų r. sav. | 291 555 | 10 803 | 1 | |
| 12 | Žemės ūkio kooperatyvas "Baltoji smilga" | Kupiškio r. sav. | 238 911 | 41 440 | 8 | |
| 13 | MB "Brolisla" | Klaipėda | 231 488 | 457 | 5 | |
| 14 | UAB "Limuzinų galvijų stotis" | Panevėžio r. sav. | 201 037 | −100 866 | 4 | |
| 15 | ŽŪB "Armi agro" | Molėtų r. sav. | 158 840 | 19 406 | 3 | |
| 16 | UAB "Nepras" | Kupiškis | 156 973 | −3 350 | 15 | |
| 17 | UAB Gedimino ūkis | Šilalės r. sav. | 88 120 | 12 510 | 4 | |
| 18 | ŽŪB "Danai" | Molėtų r. sav. | 65 401 | −180 268 | 1 | |
| 19 | UAB "Kvajus" | Mažeikių r. sav. | 60 197 | 9 299 | 2 | |
| 20 | UAB "Saviečių ūkis" | Kėdainių r. sav. | 59 805 | 9 582 | 5 | |
| 21 | ŽŪB "AUGA Alanta" | Molėtų r. sav. | 59 419 | −198 048 | 1 | |
| 22 | UAB "Minmata" | Šilutės r. sav. | 54 441 | 26 728 | 2 | |
| 23 | UAB "ŽŪVF" | Kalvarijos sav. | 42 323 | 28 678 | 1 | |
| 24 | Kooperatyvas "Alžeka" | Plungės r. sav. | 21 545 | 25 682 | — | — |
| 25 | UAB "Ermisa" | Kupiškis | 18 718 | −6 589 | 1 | |
| 26 | UAB "Antėjos valda" | Pakruojo r. sav. | 15 250 | −3 648 | — | |
| 27 | Asociacija "Trys plunksnos" | Marijampolės sav. | 9 372 | −13 173 | 2 | |
| 28 | "Pirmasis ūkis", žemės ūkio bendrovė | Vilnius | 7 090 | −10 142 | — | |
| 29 | MB "Žemkita" | Kaunas | 3 406 | −872 | — | |
| 30 | ŽŪB "BLINDA" | Vilnius | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Plungė | 1 | 21 463 245 | 39 | 1,4% |
| Marijampolės sav. | 3 | 16 550 614 | 161 | 22,8% |
| Biržų r. sav. | 1 | 1 143 991 | 16 | 2,2% |
| Kėdainių r. sav. | 2 | 1 032 356 | 20 | 12,8% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 580 550 | 8 | −20,5% |
| Klaipėda | 2 | 556 716 | 12 | 0,7% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 432 359 | 5 | 0,0% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 384 761 | 1 | −79,8% |
| Telšių r. sav. | 1 | 310 296 | 7 | −72,5% |
| Trakų r. sav. | 1 | 291 555 | 1 | 3,7% |
| Molėtų r. sav. | 3 | 283 660 | 5 | −275,6% |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 238 911 | 8 | 17,3% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 54 441 | 2 | 49,1% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 42 323 | 1 | 67,8% |
| Kupiškis | 1 | 18 718 | 1 | −35,2% |
| Vilnius | 1 | 7 090 | — | — |
| Anykščių r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai pieninių galvijų auginimas veiklos srityje 2024 m.TOP 23 įmonių pieninių galvijų auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės pieninių galvijų auginimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai pieninių galvijų auginimas veiklos srityje 2023 m.TOP 22 įmonių pieninių galvijų auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės pieninių galvijų auginimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai pieninių galvijų auginimas veiklos srityje 2022 m.TOP 21 įmonių pieninių galvijų auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės pieninių galvijų auginimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 0140 — Gyvūnų auginimas
- 0142 — Kitų galvijų ir buivolų auginimas
- 0143 — Arklių ir kitų kanopinių gyvūnų auginimas
- 0144 — Kupranugarių ir Camelidae šeimos gyvūnų auginimas
- 0145 — Avių ir ožkų auginimas
- 0146 — Kiaulių auginimas
- 0147 — Naminių paukščių auginimas
- 0148 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, gyvūnų auginimas