Varlenkos melioracijos sistemų naudotojų asociacija — įmonės kodas 304095785
- Įmonės kodas
- 304095785
- PVN nr.
- 304095785
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Paringio k.
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Naujojo Daugėliškio sen., Paringio k., Bažnyčios g. 47, LT-30292, 30292 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0161 — Su augalininkyste susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Sep 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 5 721 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 5 721 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 57 920 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 86 | 3 239 | 19 477 | 15 888 | 15 500 | 13 668 | 16 035 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 86 | 3 239 | 19 477 | 15 888 | 15 500 | 13 668 | 16 035 |
| Ilgalaikis turtas | 29 | 29 | 696 | 19 069 | 168 848 | 127 628 | 86 538 | 51 037 | 16 058 | 29 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 188 | 1 180 | 24 435 | 144 721 | 108 560 | 73 248 | 36 638 | 29 | 23 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 21 311 | 4 249 | 3 014 | 0 | 1 310 | 1 310 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | −86 | 77 640 | 59 413 | 43 945 | 28 445 | 14 777 | 52 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 119 NACE 0161 įmonių (2024).
Trumpai
Varlenkos melioracijos sistemų naudotojų asociacija 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Su augalininkyste susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 16 035 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 52 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Su augalininkyste susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "DAGESTA" | Vidiškių k. | 35 993 | −10 755 | 3 |
| Vaisių ir daržovių kooperatinė bendrovė "Libora" | Dievogalos k. | 0 | 0 | — |
| Švenčionių rajono žemės ūkio bendrovė "Liepa" | Prienų k. | 0 | 0 | — |
| UAB "Agrokonta" | Plikių k. | 0 | 0 | — |
| UAB "Fremoka" | Klaipėda | 0 | 0 | — |
| Radviliškio rajono melioracijos sistemų naudotojų asociacija "Alksniupiai" | Alksniupių k. | 0 | −10 742 | — |
| UAB "Gitagra" | Salantai | 0 | 0 | — |
| UAB Grondot | Kaunas | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — TOP 17 įmonių žemės ūkis veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 79. vieta — TOP 100 įmonių su augalininkyste susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — TOP 100 įmonių su augalininkyste susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 71. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 53. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Varlenkos melioracijos sistemų naudotojų asociacija apyvarta?
2024 m. Varlenkos melioracijos sistemų naudotojų asociacija nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Varlenkos melioracijos sistemų naudotojų asociacija dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 16 035 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Varlenkos melioracijos sistemų naudotojų asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Su augalininkyste susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 0161), įsikūrusi Paringio k., Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Varlenkos melioracijos sistemų naudotojų asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą