Uždaroji akcinė bendrovė "Techsis" — įmonės kodas 180359062
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 180359062
- PVN nr.
- LT803590610
- Regionas / savivaldybė
- Telšiai
- Miestas
- Telšiai
- Adresas
- Telšiai, Pramonės g. 15A, LT-87101, 87101 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4221 — Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Sep 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
180,1 tūkst. €▲ 1 304,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 517 379 | 1 357 821 | 1 554 012 | 3 852 753 | 3 734 154 | 3 017 147 | 1 701 244 | 357 987 | — | — |
| Visos pajamos | 1 517 379 | 1 357 821 | 1 554 012 | 3 852 753 | 3 734 154 | 3 017 147 | 1 701 244 | 357 987 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 27 426 | 2 645 | 5 330 | 179 026 | 67 475 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 534 | 48 753 | 292 553 | 14 951 | 0 |
| Grynasis pelnas | 23 417 | 2 248 | 4 530 | 147 324 | 57 315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 180 110 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 534 | 51 499 | 292 553 | 14 951 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 69 | 87 | 68 | 26 | 5 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 519 167 | 444 913 | 482 985 | 777 668 | 756 179 | 356 599 | 315 511 | 125 585 | 125 585 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 811 117 | 845 803 | 954 318 | 843 260 | 1 768 330 | 1 371 517 | 1 353 466 | 863 050 | 848 099 | 1 095 402 |
| Visi įsipareigojimai | 363 159 | 321 343 | 463 400 | 500 381 | 1 346 647 | 1 150 788 | 1 043 517 | 860 075 | 860 075 | 1 425 726 |
| Nuosavas kapitalas | 967 125 | 969 373 | 973 903 | 1 120 547 | 1 177 862 | 577 328 | 625 460 | 128 560 | 113 609 | −330 324 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 4221 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė uždirbo 180 110 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 425 726 €, o nuosavas kapitalas — −330 324 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Telšiai) 2024 m.
- 26. vieta — Pelningiausios įmonės komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2024 m.
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai mieste 2024 m.
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2024 m.
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2022 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — TOP 100 įmonių komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 8. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.
- 20. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.▲ 42 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2021 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės statyba veiklos srityje 2020 m.
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 16. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 23. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 84. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Techsis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 180 110 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Techsis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba“ (EVRK 4221), įsikūrusi Telšiai.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Techsis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą