Uždaroji akcinė bendrovė "Stansta" — įmonės kodas 174995458
- Įmonės kodas
- 174995458
- PVN nr.
- LT749954515
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkai
- Miestas
- Šalčininkai
- Adresas
- Šalčininkai, Vilniaus g. 14, LT-17101, 17101 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1071 — Duonos gamyba; šviežių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Sep 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 48 348 | 47 666 | 31 451 | 14 855 | 5 491 | 5 103 | 2 602 | 1 016 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 48 348 | 47 666 | 31 451 | 14 855 | 5 491 | 5 103 | 2 602 | 1 016 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 30 377 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 30 377 | 35 136 | 15 391 | 16 379 | 12 742 | 7 509 | 6 827 | 9 754 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 6 728 | 6 316 | 6 179 | 6 151 | 6 151 | 8 781 | 6 151 | 6 151 | 6 151 | 6 151 |
| Trumpalaikis turtas | 24 294 | 3 714 | 3 461 | 3 677 | 1 685 | 0 | 2 116 | 1 558 | 1 558 | 1 558 |
| Visi įsipareigojimai | 67 344 | 81 416 | 96 406 | 112 961 | 125 477 | 132 253 | 138 566 | 147 761 | 147 761 | 147 761 |
| Nuosavas kapitalas | −36 322 | −71 458 | −86 849 | −103 228 | −115 970 | −123 479 | −130 306 | −140 060 | −140 060 | −140 060 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 8 688 | 8 688 | 8 688 | 8 688 | 8 688 | 8 688 | 8 688 | 8 688 | 8 688 | 8 688 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 259 NACE 1071 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Stansta" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Duonos gamyba; šviežių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba“ veiklos srities įmonių Šalčininkai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 147 761 €, o nuosavas kapitalas — −140 060 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Duonos gamyba; šviežių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Alytaus duona" | Alytus | 0 | −32 527 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "ŽIBURIO" kepykla | Anykščiai | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Arsima" | Domeikavos k. | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Guogų pyragai" | Guogų k. | 0 | 0 | — |
| UAB "RUGIADUONIS" | Garliava | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Litventas" | Mažeikiai | 0 | 0 | — |
| UAB "Smaližius X" | Tauragė | 0 | 0 | — |
| UAB "Skonio imperija" | Kaunas | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Stansta" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Stansta" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Stansta" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Stansta"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Duonos gamyba; šviežių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba“ (EVRK 1071), įsikūrusi Šalčininkai.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Stansta"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą