Uždaroji akcinė bendrovė Šalčininkų architektūros ir dizaino studija — įmonės kodas 175028356
- Įmonės kodas
- 175028356
- PVN nr.
- 175028356
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkai
- Miestas
- Šalčininkai
- Adresas
- Šalčininkai, Vilniaus g. 30, LT-17108, 17108 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7111 — Architektūros veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Dec 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 36 780 | 23 890 | 32 430 | 31 993 | 28 520 | 43 180 | 38 400 | 42 328 | 12 350 | 37 220 |
| Visos pajamos | 36 780 | 23 890 | 32 430 | 31 993 | 28 520 | 43 180 | 38 400 | 42 328 | 12 350 | 37 220 |
| Pelnas prieš mokesčius | 16 356 | 0 | 1 717 | 1 094 | 0 | 4 605 | 2 337 | 1 187 | 0 | 4 050 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 5 237 | 0 | 0 | 2 347 | 0 | 0 | 0 | 13 682 | 0 |
| Grynasis pelnas | 15 538 | 0 | 1 631 | 1 039 | 0 | 4 605 | 2 220 | 1 128 | 0 | 4 050 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 5 237 | 0 | 0 | 2 347 | 0 | 0 | 0 | 13 682 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 16 946 | 15 730 | 14 853 | 18 734 | 18 734 | 26 869 | 26 869 | 21 869 | 21 869 | 21 869 |
| Trumpalaikis turtas | 14 161 | 9 670 | 11 376 | 8 202 | 5 991 | 2 172 | 4 304 | 10 211 | 3 444 | 1 878 |
| Visi įsipareigojimai | 2 646 | 2 176 | 1 374 | 1 042 | 1 178 | 889 | 801 | 580 | 7 555 | 2 709 |
| Nuosavas kapitalas | 28 461 | 23 224 | 24 855 | 25 894 | 23 547 | 28 152 | 30 372 | 31 500 | 17 758 | 21 808 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 832 NACE 7111 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė Šalčininkų architektūros ir dizaino studija 2024 m. nurodė 37 220 € apyvartą, tai yra 201,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Architektūros veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkai. Įmonė uždirbo 4 050 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 10,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 709 €, o nuosavas kapitalas — 21 808 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Architektūros veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Case studio for architecture | Vilnius | 37 278 | 2 303 | — |
| UAB J ir A architektūros studija | Klaipėda | 37 141 | −3 722 | 2 |
| Mažoji bendrija "Michnevičius ir partneriai" | Purnuškių k. | 37 330 | 29 265 | — |
| MB M2IN | Kaunas | 37 434 | 25 452 | — |
| Viešoji įstaiga "IN ARCH" | Vilnius | 37 500 | 1 274 | 1 |
| MB "Dizaino guru" | Kaunas | 36 809 | 2 995 | — |
| UAB "SUPERNAVA" | Kaunas | 36 800 | −12 377 | 3 |
| UAB GEDIMINO MELDAIKIO STATYBOS KONSULTACINĖ FIRMA | Druskininkai | 37 650 | 19 324 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — TOP 12 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkai) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkai) 2024 m.
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.
- 9. vieta — TOP 13 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkai) pagal apyvartą 2023 m.
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė Šalčininkų architektūros ir dizaino studija apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė Šalčininkų architektūros ir dizaino studija nurodė 37 220 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė Šalčininkų architektūros ir dizaino studija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 050 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 10,9%.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė Šalčininkų architektūros ir dizaino studija?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė Šalčininkų architektūros ir dizaino studija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Architektūros veikla“ (EVRK 7111), įsikūrusi Šalčininkai.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė Šalčininkų architektūros ir dizaino studija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą