Uždaroji akcinė bendrovė "Prie įlankos" — įmonės kodas 187889138

Įmonės kodas
187889138
PVN nr.
LT878891314
Regionas / savivaldybė
Zarasai
Miestas
Zarasai
Adresas
Zarasai, Kauno g. 13, LT-32134, 32134 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5611 — Restoranų veikla
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Mon Apr 29
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
46,8 tūkst. € 36,9%
Grynasis pelnas (2024)
−3 444 € 7 587,0%
Grynojo pelno marža
−7,4%
Darbuotojai
5 25,0%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−8 tūkst.−6 tūkst.−4 tūkst.−2 tūkst.02015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

02462015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−30 tūkst.−20 tūkst.−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos42 76141 25648 45742 87245 16235 50941 64942 01534 20446 835
Visos pajamos42 76141 25648 45742 87245 16235 50941 64942 01534 20446 835
Pelnas prieš mokesčius641968023000460
Nuostolis prieš mokesčius0001 04807 8905 9923 29903 444
Grynasis pelnas641968023000460
Grynasis nuostolis0001 04807 8905 9923 29903 444
Vidutinis darbuotojų skaičius6554345
Ilgalaikis turtas1 135701434167000000
Trumpalaikis turtas4 2314 1971 2791504357 8172 4642 9513 9623 848
Visi įsipareigojimai28 51627 85224 65921 1631 0459 86110 50014 28615 25118 643
Nuosavas kapitalas−23 150−22 954−22 946−20 846−610−2 044−8 036−11 335−11 289−14 733
Apmokėtas įstatinis kapitalas27 40027 40027 40027 40027 40027 40027 40027 40027 40027 400

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−7,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
9 367 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
484,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Uždaroji akcinė bendrovė "Prie įlankos" 2024 m. nurodė 46 835 € apyvartą, tai yra 36,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Zarasai. Įmonė metus baigė patyrusi 3 444 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 25,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 643 €, o nuosavas kapitalas — −14 733 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Individuali įmonėZarasai38 5494 3262
Individuali įmonėZarasai24 3071582
Individuali įmonėZarasai20 0552 7223
UAB "Ridala"Neringa46 88817 6451
UAB "Soloha"Klaipėda46 950−30 8715
UAB "Revusta"Vilnius46 987−3 7393
UAB "Antano karčiama"Leoniškės k.46 674−8 9044
Individuali įmonėKėdainiai47 0135 6016

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Prie įlankos" apyvarta?

2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Prie įlankos" nurodė 46 835 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Prie įlankos" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 3 444 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Prie įlankos"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Prie įlankos"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Zarasai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą