Uždaroji akcinė bendrovė "PO GLUOSNIU" — įmonės kodas 149718167
- Įmonės kodas
- 149718167
- PVN nr.
- LT497181610
- Regionas / savivaldybė
- Alytus
- Miestas
- Alytus
- Adresas
- Alytus, Santaikos g. 31, LT-62125, 62125 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Mar 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 100 874 | 99 752 | 112 849 | 108 837 | 121 782 | 75 118 | 41 452 | 50 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 100 874 | 99 752 | 112 849 | 108 837 | 121 782 | 75 118 | 41 452 | 50 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 8 364 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 2 522 | 0 | 0 | 5 413 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 8 364 | 9 837 | 0 | 5 790 | 34 | 0 | 15 868 | 5 876 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 10 | 10 | 10 | 10 | 2 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 41 | 906 | 996 | 749 | 500 | 253 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 12 779 | 4 082 | 7 314 | 9 053 | 10 216 | 17 229 | 618 | 0 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 7 509 | 9 514 | 10 314 | 17 596 | 18 544 | 19 897 | 18 901 | 24 159 | 24 159 | 24 159 |
| Nuosavas kapitalas | 5 311 | −4 526 | −2 004 | −7 794 | −7 828 | −2 415 | −18 283 | −24 159 | −24 159 | −24 159 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 21 722 | 21 722 | 21 722 | 21 722 | 21 722 | 21 722 | 21 722 | 21 722 | 21 722 | 21 722 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "PO GLUOSNIU" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 27 vietą tarp 28 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Alytus. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 24 159 €, o nuosavas kapitalas — −24 159 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Tapioca burbulai" | Alytus | 0 | −418 | — |
| dasAUTO, UAB | Alytus | 30 | 22 | 1 |
| "Elota", UAB | Alytus | 70 | 6 | 1 |
| UAB "Erdagano grupė" | Alytus | 700 | −6 927 | — |
| UAB "OnkelKoch" | Alytus | 2 206 | −4 479 | 1 |
| UAB "ULONŲ UŽEIGA" | Alytus | 2 777 | −15 748 | — |
| UAB "Liucytė" | Alytus | 4 439 | 9 847 | 4 |
| UAB "Liuks maistas" | Alytus | 7 400 | −5 621 | 1 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "PO GLUOSNIU" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "PO GLUOSNIU" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "PO GLUOSNIU" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "PO GLUOSNIU"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Alytus.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "PO GLUOSNIU"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą